Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2690 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Raporluyum, ayakta calisamam, jobcenter is icin zorluyor

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı
    Cuno611@ arkadaşım ilk önce geçmiş olsun diyorum. Demem oki kendinizi kesinlikle ezdirmeyin. Nere başvuru yapmanız icabet ediyorsa ora yapın. Iyi bir avukatla görüşün , size fikirler akıllar versin. Bazı arkadaşlar birazcık abartmislar.
    Ben nice şeyler gördüm nice şeylere şahit oluyorum. Adam türkiyede yaşıyor buraya senede bir gelior paraları toparlayip gidiyor , bu kişide 60 70 yaşında emekli biri değil , kendisi 30 yaşlarında ama kitabına uyduruyor o başka mesele bunada almanya para ödüyor.
    Amma bir çalışkan işçi bir raporu olsun ağrısı olsun bu adamın üzerine düşerler ezmeye çalışırlar.
    Siz hakkınızı arayın derim ucunda ölüm yok .
    Şunuda kısaca açıklamak isterim , arkadaşlar hastaysaniz hastasinizdir evinizde kalın dinlenin sihatiniza bakin. Ilaki patronun ben gözüne girecam diye kendinizi parcalamayin. Birgün sen patron için iyisindir sen onun oğlu yığeni torunu değilsin , yarın en ufak bir hata yap senden kötüsü yoktur.
    Örnek kendimden misal , 12 senedir belli bir firmadan çalısiyorum , patronla arkadaş gibiydik . Aramızda anlaşılmazlik oldu ve sonuç benim maaşımi kesti , şimdi düşün dur ben evin kredisini ve giderlerimi nasıl giderecam. Işte arkadaş gibi olan patron bu. Kendime çok ama çok kızıyorum ne vardida onun her dediğine evet ona yağ Yaktık .

Sizler siz olun hakkınızı arayın ezilmeyin, o size para veriyorsa sizlerde onun işini yapıyorsunuz , kara kasımiza kara gözümüze vermiyor.

Tekrardan geçmiş oldun.
    Sağlıcakla kalın

2. 4 kişi belalimisa üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)