Alıntı Bence Deger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tesekkürler karadeniz kardesim,

Türkiyeye gittim,Sgk ya ugradim.Dedimki nasil olur beni bagkurlu yapmissiniz.Gösterdi bana Emniyetten gelen kagidi,Ne hikmetse,calistigim tarihte Türkiyede gözükmüyorum.

Ankarada Emniyte gittim,durumu anlattim,Onlarin dedigi aynen söyle; Siz o tarihte Türkiyede gözüküyorsunuz,nasil olurda sgk daki kagitta geözükmüyor,o kagitta burdan gitmedimi dedim!! Evet dedi,bilmiyorum demekle yetindi.

Neyse aldim Ülkeye giris kagidini,götürdüm SGK ya, Dosyan yok haftaya geld dediler,Dedim o tarihte dönmem lazim,Biletini iptl et diyor ( gülermisin aglarmisin ) yaptik caresiz,gittim Bagkuru SSk ya cevirdim,borclanma kagidimi aldim.Bana lazim olan 3600 gün benim günüm 3497 yani 103 gün eksigim var.

Arkadas dünye kadar masrafim oldu,kimin umrumda,Biri sucu digerine atiyor.Yeminle söylüyorum,bir odadan digerine transfer ediyorlar,inanin bana ordaki memurlara soru sordum ( ayri odalardaki memurlara ) hepsi degisik cevap verdi...Eee Vatandas ne yapsin simdi? Allah bize sabir versin

Sunuda söylim,SGK nin önünde dayinin biri bagiriyor cagiriyor,digeride ne oldu dior,Dayi diyorku ben on senedir emekli aliyorum,sgk mektup yollamis,efendim gününüz eksik,emeklinizi kesiyoruz,verdiklerimizide geri ödeyin,Nasil sacmalik bu arkadas,Vatandas müracat ederken hesap etmiyonuzmu,Rezillik vallahi
Bence Deger,isini neticelendirdigine sevindim, ben bunlarla 2005 tarihinden beri hep mücadele halindeyim isini bilen isini dogru yapan oldukca az memleketin hali !