Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2666 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E sigara için Evde Likit yapımı - Bu şekilde hem tassarruf eder, hemde sigarayı bırakabilirsiniz!

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    harika anlatmissin ben bunu kac kere sordum nasil ne lazim nasil oluyor diye kimse net cevap vermedi cok guzel aciklayici ve yardimci bir video cekmissin sirf bu mesele kafami karistirmisti tereddutte kaldim acaba nasil yaparim diye en kisa surede videodaki aciklaman dogrultusunda ismarliyacam obur sorumda natural olan chemi olan varmis natural kullanmak icin yani hic chemi olmadan hangisini alip karistirmamiz lazim yani bu pg veya vg olan kismi yoksa mavi sise devamli karisikmi satiliyor tesekurler tekrardan bir ricam daha var e zigarette hangisi ve aletleri.n cabuk bozulan ve hangi kisimlari ne kadar gidiyor ve ismarlanirken kac tane uc lazim misal uc hafta yada bir ay yada uc gun dayansin bunlarada aciklik getirrerek bir video yakarsan cok harika olucak saygilarimla.

2. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)

Bu Konu için Etiketler