Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2670 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E sigara için Evde Likit yapımı - Bu şekilde hem tassarruf eder, hemde sigarayı bırakabilirsiniz!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı
    Ya birakin bu e-sigarayi. gercek sigara gibi bununda cok zararlari var. Insanoglu bu meret bana gercek sigarayi biraktiriyor diye kendi kendini aldatip cok büyük bir marifet islemis gibi övünüyor duruyor. Ama hicbir alaksi yok.

Zehir desen bu e-sigarada belki daha cok zehir var, koku desen ne kadar hos koksada bir e-sigara icilen odaya girdimi insanin burnuna o koku hemen geliyor. Tek bir nedeni kabul edilebilir, oda tasarruf davasi. gercekten e-sigara sayesinde bu mümkündür.

Bende 10 ay falan e-sigarasi ictim ve bu zamanda hic gercek sigaraya elim bile gitmedi. ama ne kadar yok desemde adim gibi biliyordum ben geri sigaraya dönecegim diye. insan sadece kendisini kandiriyor ve bu kanmayada inanmak istiyor. hepsi bu.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    Alıntı Selam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya birakin bu e-sigarayi. gercek sigara gibi bununda cok zararlari var. Insanoglu bu meret bana gercek sigarayi biraktiriyor diye kendi kendini aldatip cok büyük bir marifet islemis gibi övünüyor duruyor. Ama hicbir alaksi yok.

Zehir desen bu e-sigarada belki daha cok zehir var, koku desen ne kadar hos koksada bir e-sigara icilen odaya girdimi insanin burnuna o koku hemen geliyor. Tek bir nedeni kabul edilebilir, oda tasarruf davasi. gercekten e-sigara sayesinde bu mümkündür.

Bende 10 ay falan e-sigarasi ictim ve bu zamanda hic gercek sigaraya elim bile gitmedi. ama ne kadar yok desemde adim gibi biliyordum ben geri sigaraya dönecegim diye. insan sadece kendisini kandiriyor ve bu kanmayada inanmak istiyor. hepsi bu.
    Arkadas yine klasik yurdum insani seklinde yazmis,tütün ve benzeri ürünlerde sigaradan daha zararli birsey yok(uyusturucu haric) bende kullaniyorum.Ben bunu kullanmadan önce cok arastirdim ve 3 yildir kullaniyorum her konuda maddi ve manavi cok daha iyi sigaradan.nefesim acildi kendimde gördgüm tek sorun ilk baslarda dis eti kanamalari oluyordu ilk baslarda,ancak cok cok asiri buharliyorum ben.

Bir ara bir arkadaslar karsilastim ,ben yine buharliyordum ve bana dedi üfff tüfff bu ne .Bu cok zararli ) bende kendisine dedim hic kullandinmi,arkadas yok dedi peki dedim bunun hakkinda hic arastirma yaptinmi arkadas yok dedi .Ya peki simdi ben bu arkadasa ne gibi süvebilirim sizce )

biliyorsunuz arkadaslar özellikle Almanya da Litrelerce nikotin alabiliyordun bunun önüne gecmek icin limitlediler .baskada dünyada bir cok insanin kullandigi ve bazi sigara firmalarida benzeri e-sigara cihazlari cikardi.

mutlaka zararlari vardir ancak sigara dan cok cok iyidir.Kullanmasini cok iyi ögrenmek lazim

4. 2 kişi sswiss üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler