Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2655 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Büyü ve bunun gibi benzeri seylere inanirmisiniz ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Gerçekten böyle bir seyler varsa abimin hanımı icin düşünüyorum 3 cocuklari var,eşinden kaynaklanan nedenlerden dolayı oluşan huzursuzluğa karşı bir seyler yapmak istiyorum,22 sene sonra boşanmalarını istemiyorum

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    532 mesaja 873 teşekkür aldı
    Alıntı orhan38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten böyle bir seyler varsa abimin hanımı icin düşünüyorum 3 cocuklari var,eşinden kaynaklanan nedenlerden dolayı oluşan huzursuzluğa karşı bir seyler yapmak istiyorum,22 sene sonra boşanmalarını istemiyorum
    Kardes büyüyle olmaz böyle seyler,bunu denemektense neden bir aile psykologlarina gitmiyorlar,gittiklerindede her ikisinin gitmesinde yarar vardir,bu gibi yerler genelde hanimlar yardim almaya calisir erkekler ise devamli kacarlar.

Bundan dolayi öncelik abini ikna etmelisin,gerekirse yengen kendiligindende gider.Ayni sorun benimde basimda var,abim 40 senelik evliler,yengemde ayrilma karari aldi,yalniz gel gelelim abim psykolaga gitme taraftari degil,ben hasta degilim diyor cikiyor isin icinden.

Bundan dolayi önce abini ikna etmelisin onunla konusun insallah her sey yoluna girer.

4. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)