Slm Orhan kardes,
aslinda sen kendin yazmissin dogrusunu büyünün Allah a şirk koşmak kadar günah oldugunu ve Allahin affetmeyecegi günahlardan birisi.
Simdi sana soruyorum sen cehenneme gitmeye razimisin ki böyle seylere kalkisiyorsun?

Allah Kurani Kerimde biz kullarina bildirmistir.Maide 90: Ey âmenû olanlar! Ancak şarap, kumar, (tapınmak için konulan) dikili taşlar (putlar) ve fal okları, şeytanın işlerinden pis şeylerdir. Artık bunlardan kaçının. Umulur ki böylece siz felâha erersiniz.

Abinle yengen bir aile psikologuna gitsinler ve durumu halletmek isterlerse hallederler. Sen veya tanidiginiz itimad ettiginiz büyükler araci olarak konusabilirler ara bulmak bulmak icin. Mantikli ve dürüst yoldan hic ayrilma.

Allah yardimcin olsun.
Yorumlardaki haci hoca icin yapilan yorumlarda cok sacma geliyor. Inanan kisi sade Allah ve Kurana inanir. Hadisi serif maalesef saglam degil. Mezhepler saglam degil. Biz kitabimiz Kurani okuyup uygulamazsak böyle yoldan sapariz.

Alıntı orhan38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle Büyünün Allah'a karşı şırk koşmak olduğunu biliyorum,ama hani derler ya denize düşen yılana sarılır diye.Abimin boşanmak uzere olduğundan bugün biraz internette gezindim Papaz büyüsü,Süryani buyusu gidiyorsa gidiyor,hiç böyle birşeyi yaptırdınızmi yada çevrenizde yaptıran etkisini gören bir yakınınız oldumu ?