Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2653 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: emeklilik / kayivalide 3 seneden beri bekliyor / Köln emeklilik bürosu tecrubeleriniz

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim son yazindan pek anlayamadim yargitay bitmis aylik baglanmis emeklilik bürosundan haber gelmedimi demek istedin? Sormamin bir sebebi var eger yargitay süreci bitmis sgk da islemler henüz gerceklesmemisse yardimci olabilecegini düsündügüm bazi ipuclari verebilirdim, ne demek istedigini tam anlayamadigimdan yanlis birsey söylemek istemiyorum.
    merhaba hekimoglu, benim yazdigimi bende anlamadim
    cünkü emeklilik bürosunun dedini de ben anlamiyorum

sana su bilgileri verebilirim.
    1. yaklasik üc sene önce emeklilik bürosunda islemlere baslatdik
    2. yargitay karai cok uzun sürdü. tr den olaylardan dolayi vs vs ( emeklilik bürosun söyledigi )
    3. elimde belge var. bu karar 12/2014 den ve kararin kiscasi 01.04.2014 den bize hak taniyorlar yani 04/2014 den beri emeklilik toplaniyor.
    4. son durum emeklilik bürosunun söyledigi kisacasi : hersey tamam hersey haloldu. ssk dan cevap gelecek ve aylik ödenecek.

bilmiyorum yazdigimi anladin mi ? ama ben de ayni senin gibiyim. Ama 3 sene gecti bu normal mi ? emeklilik bürosuna telefon acinca ne soracagmi bilmiyorum ( ssk deyip geciyorlar ) bu konuyu subat ta actim. Konuyu actik dan sonra bi ilerleme oldu . ama suan tik yok.
    bana siz söyleyin ne yapmam lazim .

[IMG][/IMG]

ssk online takip ediyorum . mektup lar gidip geliyor ama sonuc yok. siz benim bizim yerimizde olsaniz ne yapardiniz ? büro daki adam kendisi söylüyor " en uzun islem bizim sürmüs"

bütün evraklar tamam
    Konu Osmanbey34 tarafından (16 Eylül 2017 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)