Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2593 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyada Fransaya Basen (nikotinli ) siparis versek gümrükte SIKINTI olurmu?

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı

Almanyada Fransaya Basen (nikotinli ) siparis versek gümrükte SIKINTI olurmu?

Slm Dostlar

Almanyadan fransaya Basen nikotinli ve e-zigi siparis versem fransaya girerken gümrükte sorun olurmu ve gümrük ücreti alinirmi bilgisi olan varmi.

Ben isvicre de kaliyorum ,isvicre Basen (nikotinli) max 150 ml serbest birakiyor ve diger malzemeler icinde gümrük aliyor.Bende bir sorayim dedim fransa sinirda akrabalarim var acaba fransaya akrabalara siparis versem SIKINTI olurmu.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    182 mesaja 295 teşekkür aldı
    fransa avrupa birliginde oldugu icin SIKINTI olacagini sanmiyorum.gümrük avrupa birliginde olmayan ülkeler icin gecerli sanirim.

Ettiği Teşekkür
    305
    hani siparis veririm sonrada sorun yasamak istemiyorum fransadaki akrabalarla,yok iste bizden gümrük parasi aldilar yok söyle oldu yok böyle oldu ki öyle bir gümrük parasi alsalarda sorun degil öderiz ) sorun isvicreye Basen (nikotinli) sadece kisi basi 150 ml hakkimiz var,150 ml de cok az her ay siparis versek 150 ml bu defada her defasinda gönderme ücreti baya pahaliya geliyor
    Hani belki fransaya 1 veya 2 litre siparis etsek en azindan 6 ay yeter

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    20.5.2017 den itibaren Almanya TPD 2 yasası yürürlüğe girecek ondan sonra satılacak miktar asgari 10ml şişe ye indirilecek

Ettiği Teşekkür
    305
    Horoz ,sanki konu baska yere kayiyor )) kac ml satiliyor diye soru sormadimki ) önce su benim konuya bir aciklik getirek daha sonra senin verdigin bilgiyide masaya yatirak.

siparis almanyadan yapilacak ve teslimat fransaya olacak ikiside EU üyeligi olan ülke ancak yinede ayri ayri olan bir ülke acaba basen nikotinli fransaya girerken gümrükte soru oluyormu yada su kadar serbest diye bir limit varmi bu iki ülke arasinda.

gündüz Basen satan bir web sitesine mail yazdim ve sordum ,cevap geldi; adam diyor fransaya giden siparislerde gümrükten dönen veya sorun bilgisi bize gelmedi diyor.Satici öyle diyor ama acaba fransaya hic Basen sattimi yada biz satakta sanssimizi deniyelim mi diye düsünüyor

Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20.5.2017 den itibaren Almanya TPD 2 yasası yürürlüğe girecek ondan sonra satılacak miktar asgari 10ml şişe ye indirilecek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)