Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2591 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: almanyada ameliyatsiz bel fitigini düzelten varmi

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    170
    35 mesaja 80 teşekkür aldı

almanyada ameliyatsiz bel fitigini düzelten varmi

türkiyeden gezmeye geldi bel fitigi varmis agrisida var cok bel fitigi ceken düzelten belki almanyada vardir bilen varsa buradan yazisalim önemli cok bayern bölgesinde kaliyoruz

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye resadiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya-Gaildorf
    Ettiği Teşekkür
    34
    38 mesaja 63 teşekkür aldı
    selam Arkadasim gecmis olsun,benim bildigim ulm de bir klinikde yapiyorlarmis ama adres filan bilmiyorum.

Tecrübeli Üye Mister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    860
    140 mesaja 328 teşekkür aldı
    yaw bu alman kanalinda bi doktor cikiyor hem insanlara hem hayvanlarin kemiklerini citlatiyo knochenbreche mi neydi birkac keren izledim iki dakada iylesdiriyor bulursam eklerim bilen varmi?

Tamme Hanken sat1 da
    https://www.google.de/amp/www.sat1.d...ndroid-samsung
    Konu Mister tarafından (23 Şubat 2017 Saat 12:36 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye tutu2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    75
    33 mesaja 42 teşekkür aldı
    valla ben sana bunu tavsiye ederim gecen sene merdivenin basamaklarindan inerken bosluk oldu boynumun alti tutuldu ilac milac ortopedi hic yardim etmedi.bu adama gittim yatirdi derin nefes al dedi.kemigi tekrar yerine getirdi kalktim kosmaya basladim emin ol.Alah sifa versin
    http://www.dr-zinecker.de/

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    170
    sag olun arkadaslar bunlari arayip bilgi alacam daha tavsiyesi olan varsa buraya yazsin bi care bulacaz insaallah burada 3,4 hafta kalacakti misafirim tam bu arada rahatsizligi cikti care burada bulamazsak türkiyeye erkenden gitmesi gerekecek daha dogrusu hayirli bir icin getirmistik kiz isteme olayindan dolayi kendi bir an evvel türkiyeye gitmek istiyor ondan dolayi buraya konu actim

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    358
    28 mesaja 38 teşekkür aldı
    Arkadasim cok gecmis olsun.ayni sorun bendede var.Belfitigini cekmeyen bilemez.bende almanyada cok yere gittim.cok tedavi denedim.akapunkturundan hertürlü masajini denedim ama nafile.
    Sana tavsiyem eger 3-4 hafta almanyada kalacaksa misafirin hemen bir Facharzt für Orthopädie gidip agrinin oldugu yere agrikesici igne yaptirman.2-3 gün arayla bu igneyi yaptirirsaniz agri bir nebze hafifler.
    ve agrinin oldugu yeri devamli sicak tutun.ben hep belime Wärmekissen takiyorum.Birde eczaneden ThermaCare Wärmeumschläge alip yapistirabilirsiniz agri olan yere.8 saate Kadar sicak tutuyor ve agriyi gecirir..

Almanyada benim en son olarak amaliyat edilmeme karar verilmisdi..ben olmadim.türkiyede bir tedavi buldum.Tedavini ismi Prolotherapie..bu tedavi bende hic bir agri birakmadi.6 kere türkiyeye gidip geldim.ve su an sükür gecti.ama tabiki genede dikkat etmek gerekiyor.eger türkiyede bunu yaptirirsaniz eminimki care olacaktir..

tekrardan cok gecmis olsun.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    170
    keto arkadasim verdigin bilgiler icin tskler tedavi oldugun türkiyedeki adresi ve tlf numarayi verebilirmisin veya özelden yaz

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    358
    Selam..Benim gittigim Doktor askeriyede calisan ve bu konuda egitim almis bir komutandi.Ben askeriyede bir tanidigimin sayesinde girip tedavi oldum.Sadece askeri personele bakiliyor.ama bu konuda tedavi eden istanbulda doktorlar oldugunu duymusdum.Belki baska sehirlerdede vardir.
    Ama ameliyattan önce bence denenmesi gereken bir tedavi sekli.amelaliyat cünki enson care..

Proloterapi ;
    iyileşmeyi uyaran bir enjeksyon tekniğidir. Vücutta bulunan organik sıvıların, kasla kemik arasında ligament denilen bağlantı noktalarına uygulanmasıyla vücudun kendini yenilemesini sağlayan bir tedavi yöntemidir.

http://www.drdarecan.com/

Bak mesela istanbulda bu Doktor yapiyor..

Kicket ANKARALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    333
    128 mesaja 273 teşekkür aldı
    Alıntı Mister Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw bu alman kanalinda bi doktor cikiyor hem insanlara hem hayvanlarin kemiklerini citlatiyo knochenbreche mi neydi birkac keren izledim iki dakada iylesdiriyor bulursam eklerim bilen varmi?

Tamme Hanken sat1 da

Arkadaşlar belfıtığı ameliyatı oldum ameliyattan sonraları nasıl bir yol izlemem gerekli

Tecrübeli Üye resadiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya-Gaildorf
    Ettiği Teşekkür
    34
    38 mesaja 63 teşekkür aldı
    Gecmis olsun ,Normal sartlarda almanyada calisan birisi ameliýattan sonra KUR A gidiyor orda diger kuvvet calismlari ve havuz tedavileri yapiliyor.Ben 2000 yilinda oldum ve 4 hafta kaldim geldikten sonra bir kac ay iyi olmadim ama sonradan iyi oldum,Bol bol yürü ve yüzmeye git.devamli hareket et.

12. resadiyeli üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    170
    cok tesekkürler arkadaslar suanki durum almanyada varmi caresi bulamassak mecburen türkiyeye yollucaz burda almanya da olursa cok iyi olur yinede sagolun yardimlariniz icin öncelik almanya

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Chiropraktiker ya da Osteopath diye araya bilirsiniz..
    Benim babam chiropraktiker ya gidiyor ve şimdilik memnun.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    67
    14 mesaja 28 teşekkür aldı
    Hamburgda Ömer Kilic adinda biri var Bewebungs- und Körperhaltungsberatung olarak geciyor ben kendim icin görüstüm eger Ameliyat olmadiysa tedavi ediyor Ameliyat olanlara yardimci olamam diyor.

Bana tavsiye eden arkadaslarin hepsi cok memnun...

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    benim hatun terapi gördü çeşitli iğneler oldu fıtığı düzelmedi en sonunda bir sene sonra ameliyat oldu...arada bacağım uyuşuyor diyor fakat ooo ağrılı bir seneden çok daha iyi

Üye
    Nereden
    Emekli olduğumda 6 ay Berlin 6 ay İstanbul Kartaldayım
    Ettiği Teşekkür
    474
    39 mesaja 191 teşekkür aldı
    Selamlar
    Bu bel fitigi dediginiz,Omuriligin , omurlar arasina sikismasindan mütevellit olan agrimi kast ediliyor.Sayet buysa benim hanim ikidefa ameliyat oldu.Sayet buysa aciklayayim.

Tecrübeli Üye avcilar kirali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    167
    45 mesaja 111 teşekkür aldı
    Alıntı Mister Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tamme Hanken sat1 da
    Tamme Hanken sizlere Ömür)))
    Ben Mannheim de oturuyorum.Yanimizda ki Ludwigshafen sehrinde bir Doktor var,ama tedaviyi Privat ödemen lazim.Hem Eniste kurtuldu,hemde abisini Türkiyeden getirdi kurtardi.Eger istersen sana adresi PM yolundan yollarim.Gecmis olsun,Allah sifa versin....

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı
    @Avcılar krali

Kardeş adresi buraya yazda bizde görelim... nasıl bir tedavi uyguluyor biliyormusun..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    18 mesaja 28 teşekkür aldı
    Selam

Arkadaslar ben tam 10 senedir cekiyorum gitmedigim yer kalmadi hem almanyada hemde türkiyede ameliyatda oldum nafile suan morfin kullaniyorum anlayin isde kimse kimseyi kandirmasin 100 kiside 1 i iyi oluyor oda sans isi

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    358
    Alıntı W211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam

Arkadaslar ben tam 10 senedir cekiyorum gitmedigim yer kalmadi hem almanyada hemde türkiyede ameliyatda oldum nafile suan morfin kullaniyorum anlayin isde kimse kimseyi kandirmasin 100 kiside 1 i iyi oluyor oda sans isi
    cok gecmis olsun arkadasim.bende aynen 8 senedir cekiyorum.ama ameliyat olmadim direniyorum.Türkiyede proloterphy oldum 2 senedir agrilarim yok denecek Kadar az.Tabi bu arada Almanyada haftada 2 gün Krankengymnastike gidiyorum.spor ve yürüyüs...fazla oturmak yok fazla ayakda durmak yok.devamli Durus seklini degistirmek gerekiyor..Bu sekilde devam ediyorum.
    hersene izinie gittikcede prolotrapy ignesi oluyorum.Gercekten cok zor bir hastalik.Herkese gecmis olsun cok...

Tecrübeli Üye avcilar kirali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    167
    45 mesaja 111 teşekkür aldı
    Alıntı Putkiran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Avcılar krali

Kardeş adresi buraya yazda bizde görelim... nasıl bir tedavi uyguluyor biliyormusun..
    Bilmiyorum yasak mi diye ,buraya sunmuyorum.Sana özelden mesaj yolladim.Adres isteyen pm atsin

23. 2 kişi avcilar kirali üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)