Alıntı hayrim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cepte paran olsada olmasada girdinmi bir kooperatife ne cikabilirsin ne bir sey satsan parada etmez birde buna türkiye hasreti eklendimi artik ne türkiye ne memleket hasreti gitmek istersin gidemezsin seneler seneleri kovalar her izin olsada olmasada 5ooo cebinde yoksa kit kanaat yeter her izinde 5000 harcanirsa artik izine para biriktirmekle geciyor insanlarin ömrü simdi yas ilerledikce keske diyoruz girmeseydik emekliligimize yatirsaydik bizden daha beterleride var hele 100 bin lerini kaptiranlar aallaha sükür öyle paramda olmadi kaptiracak arabayla gezilmez istanbul en iyisi arkadaslarin dedikleridir
abicim dikkatli olacaksin

Bak orasi Turkiye artik eskisi gibi degil. Bende Amerikadayim. Valla butun akrabalar hpsi degil cogu benden borc almak icin siraya giriyorlar.

O yuzden gidecegimi kimseye soylemiyorum. Yalnizca bir iki kisi. Onlarda benden borc istemez. Turkiye cok tuhaflasmis, herkesin kredi kartina araba taksidine borcu var. Bizde Alamanciyizya carpacaklar hesapta. Aman kimseye borc vermeyin

Doviz son zamanlarda cok yukseldi tr de o yuzden gitsende cok harcamazsin merak etme. Bu arada ben kooperatife girdim demissin bak buda hata. Asla ne ev alinir TR den ne kooperatife girilir. 20 sene oncesine kadar haric daha tr den ev alipta kar eden gormedim. Doviz bu kadar artmisken nasil kar edebilirsin mumkun degil.