Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2635 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5 Arkadaş Araba kazanma

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaptigin hesap adilane bir hesap kesinlikle katiliyorum,,ama bir kismi haric.

haric olan kisma gelince,,olmamis gerceklesmemis bir olayin üzerinden hesap kitap yapilmaz,hic bir hukuk kanununda böyle bir olasilikla islem yapilmaz,,,diyelimki o kisi öldü, neden digerleri sorumlu olsun,kim onun bogazina dayadi illaki iceceksin diye,veyahutta belki bir hastaligi vardi ickide sebep oldu öldü.icmeseymis.derdim ben olsam.

ama hesap kitap pay olayi kesinlikle adalete daha yakin.

birde paylastirma olayina $öyle bakalim.....4 kisiyi bir kisiye düsman etmek var,,veyahutta tam tersi 1 kisiyi diger 4 kisiye düsman etmek.sahsen 4 kisi ile ugrasmaktansa 1 kisi ile ugrasmayi yeglerim.nacizane fikrim.
    ben ne demistim? hakimin cani isterse diger 4 kisiyi suclu bile bulur.
    onunda bir örnegini verdim, SENDE diyorsunki! olmamis gerceklesmemis bir olayin üzerinden hesap kitap yapilmaz,

mahkemelerde hic bulundunmu bilemem ama öyle varsayimlar dönüyorki.
    bu varsayim dedigimde olmamis birseylerdir, ama öyle örnekler mahkemede dönüyor?
    o katilmadigin kisima yeterki HAKIM taraf tutsun, senin orada ne dediginin hic önemi yok.

avukatlara gelince onlar VATANDASA atip tutarlar, HAKIM karsindada ODUN gibi DURURLAR.

2. 2 kişi ses üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)