Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2613 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Western Union la para yolamak?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    15
    17 mesaja 28 teşekkür aldı
    Nasii oluyo arkadslar bu WU ile online para yollamak ilk defa turkiyeye para yollayacam.online kendi hesabımdan direk turkiyedeki banka hesabinami yolluyoruz?

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    53 mesaja 87 teşekkür aldı
    Alıntı mustimercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasii oluyo arkadslar bu WU ile online para yollamak ilk defa turkiyeye para yollayacam.online kendi hesabımdan direk turkiyedeki banka hesabinami yolluyoruz?
    Merhaba Western Union ile kisi adina para yolluyorsun, kim oldugu hic fark etmez, Western union para yollayinca sana mtcn numarasi veriyor
    Bu numarayi aliciya veriyorsun alici kimlik ile herhangi bir western union subesinden parayi alabiliyor.

Western union online para göndermek istersen ilk registrieren yapiyorsun.
    Para yolluyacagin zaman orda hersey acikca gösteriyor zaten pek zorlanmazsin.

Dikkat etmen gereken alicinin bulundugu ülkeyi dogru secmen ve alicinin kimlik bilgilerini kimlikte yazan sekilde vermen.
    Ayrica alici parayi euro yada lira olarak almasini secebilirsin bence euro secenegini sec, döviz kurlari piyasadan biraz düsük..

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Ben yillardir WU üzerinden online para gönderiyorum. Ilk yapman gereken üye olmak tabi ki sisteme, sana gerekli evraklari yollarlar mail ile saniyorum, sonra onlari doldurup kimliginde postaneye gidip evraklari veriyorsun. Daha sonrada WU inceleyip onayliyor. Ancak bu islemlerden sonra online hesabini havale icin kullanabilirsin.

Düzenli olarak yolluyorsan para, kullanmani tavsiye ederim. App de indirip cep üzerinden her islemi yapabilirsin. Ama sadece bir kerelik lazim ise yakininda WU subesi varsa ordan yaparsin, ugrasmana degmez yani.

Bak hangi islemleri yapacagin burda yaziyor -->

Para yollarken seciyorsun ödemeyi nasil yapacagini, eskiden kredi karti ile yapiyordum ben ama simdi artik sofort Überweisung ile yapiyorum. Yani WU sayfasinda islemi yapiyorsun, son asamada seni bankanin online Banking sayfasina yönlendiriyor, ordan yapiyorsun TAN numarasi verip. Sonra MTCN dedikleri bir numarayi veriyor sana WU islem bitince. Metzeman arkadasinda dedigi gibi parayi yollarken, parayi hangi ülke birimine göre alacaklar ise ona göre dogru secmen lazim ayni sekilde gönderilen ülke ile paranin alinacagi ülkeyide secerken dikkat etmek gerekiyor.

https://www.westernunion.com/de/de/i...t-pruefen.html
    Konu hope41 tarafından (10 Nisan 2018 Saat 07:40 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)