Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2630 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ditip cenaze fonu Ariyorum

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Arkadaslar bu olay tartismaya musade etmeyecek kadar eski ve bir okadarda yurtdisinda yasayan vatandaslar icin onemli bir mevzu..
    Birinin bir otekiyle bir alakasi yok..
    Yalniz su bir grrcekki madem camiiler ibadethane o halde siginacak ve ibadet edecek herkese onyargisiz acik olmali..kimse kimsenin ne yalan soyledigini nede onyargili oldugunu burada itiraf edemez veya ispatlayamaz..
    Ben sahsen yardima muhtac birinin itilip kakilarak bir ibadethaneye kilit vurulmasina karsiyim..
    Birde karsi oldugum diger durum burada kiyi kose kapmis ve emekli oldugu icin vakit gecirecek yer bulmus kisilerin burada kendi capinda hizmet verdigini dusunerek kendini cemaaten ustun gormesi..buna cok kereler sahsen sahit oldum..
    Malesef camiilerimizde guzel isler oldugu kadar bazi dolaplar cevirenlerde var..
    Herkese tavsiyem cenaze fonunu yaptirmalari..bir arkadasin yazdigi gibi camii illada birinin bir gece basi sikistigi icin oraya gidilen bir yer olmasi baska bir husus,kapiya kilit vurulacak biryer de degildir..
    Kiyaslama yaparken merhametli olun,eviniz ozeliniz,camiiler ise herkesin ortak malidir..
    Konu webci tarafından (20 Mart 2018 Saat 21:32 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi webci üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)