Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2597 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vorstellungsgespräch Termin hakkinda bilgi lazim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı
    Selam arkadaşlar ,
    Vorstellungsgespräch gayet güzel geçti diyebilirim. Amma lakin çok uspelediler neden 12 senelik firmadan çıkmak istediğimi. Birde benim patronun nasıl bir tepki verdiğini sordular. Bende gayet normal karşıladı birşey demedigini söyledim. Onlarda çok tuhaf ama değilmi diye dediler patronuzun birşey dememesi. Bende açıklama yaptım yok benim patronum iyidir dedim , illaki gitmek istiyorsanız gide bilirsin dedini dedim.

Yaklaşık 45 dakika bir konuşma oldu , bizim hakkımızda neler biliyorsunuz nerde duydunuz neden meslek yapmadınız , en zayıf noktanız nedir en güçlü noktanız nedir , birazda kendinizi anlatın.
    Tabiki ben dersime iyi çalıştım hepsinin cevabını verdim anlattım . Para hakkında birşey sormadim onlar kendisi söyledi şu maaşı alacaksiniz şu tarihte başlayacaksiniz dedi amma lakin biz sizi almaya karar verirsek.

En kısa zamanda size haber vereceğiz dediler hatta sizi yarın arayıp kararımizi belirtiriz dediler.

Benim düşüncem RED kararı gelecek almayacaklar büyük ihtimal.

Çünkü konuşmanın sonunda bir halt yedim. 3 kişi vardılar aralarında birtanesi patron idi , bana dediler şimdilik patronunuza birşey demeyin.
    Bende olmaz dedim çünkü benim patronum benim konuşma günün bugün olduğunu biliyor , bana sorursa bende anlatmak isterim çünkü patronuma yalan söylemek istemiyorum dedim. Onlarda siz bilirsiniz nasıl isterseniz dedi. Yani bu sözle bir halt etmiş bulunduk.

Şimdi saat gece 03:30 oldu uyku tutmuyor , acaba nasıl bir haber gelecek diye . Neyseki yinede iyi düşüneyim iyi olsun. Hayırlısı neyse o olsun.

Sorduğunuz içinde tekrardan Teşekkürler ederim. Haber iyi veya kötü olsun illakine buraya tekrardan paylaşırım.

Saygilarimla

2. belalimisa üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)