crystal waterworld tavsiye ederim

http://www.crystalhotels.com.tr/tr/h...a/19?l=tr&h=19

arkadaslar herkez buraya birsey yazmis ama.... hersey bütceye bakiyor bende o zaman maxx royal tavsiye ediyorum. yazan arkadaslar bütce sini söyleseler daha iyi olur. burada porsche ferrari güzel demenin anlami yok .

Bence orta fiyat hotel istiyorsaniz o zaman lara, belek bogazkent vs vs oralara gidin derim. digerleri Delphin vs biraz fiyat olarak yüksek alternativ Side Kumköy tavsiye ederim. Bilet alirken Paket fiyati ve Einzelbuchung bi karsilasdirin. ben cogu zaman einzelbuchung yapiyorum. ve Hotel tavsiyesi icin reisebüro lara da gidebilirsiniz fiyat ayni . Online offline farketmiyor hata reisebüro lar Rabatt da verebiliyor... onun icin reisebüro tavsiye ederim. iyi güzel bi angebot varsa o zaman option yaptira bilirsiniz bu imkan online sayfalarinda olmuyor. arti online kredikarti vs olaylari oluyor.
bi tip daha vermek istiyorum fiyatlar gün icerisinde degisiyor. bu systemin arkasinda belirli bi programlar var ayni benzin istasyonu gibi. system hesapliyor ne zaman kim ne yaptigini o na göre fiyat uyguluyor. bu suan her sektör de var. örnek amazon, media markt usw... bu systemin ismi ( Preisoptimierer demek )