Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2586 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tatil icin hangi sayfadan bakilir..

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    Alıntı karam82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @durak78 Arkadasim Gittigin hotel Benim gittigim Club Mega Saray ile yanyana, Güzel temiz hotel kalmadik ama hoteli gezdik.
    hotelin cevresinde pek birsey yok, sahsen caniniz slkllirsa The Land Of legend e gidin yaninizda kücük cocuk yoksa cok güzel yer. Hotele yakin belekte zaten.San
    sahsen tekrar belek e gitsem The Land Of legend The Park a giderim biraz daha fazla olsa en azindan bol eylencenin oldugu yer.
    Slm karam su anda ordayim dün dediğin yeri gördüm the Land of legend, ben hayatımda böyle bir yapı görmedim devasa yapmışlar hayran kalmamak elde değil, Pazartesi alışveriş bölümüne gidip gezeceğim, asteria hakkında kötü otel değil ama aşırı kalabalık suanda 2000 kisi var otelde, akşam programlarida ölü diyebilirim, 2000 kişiyi havuz başına topluyorlar canlı müzik dinletiyorlar anca o kadar kişi oraya sığmıyor, birde otelin nerdeyse yaridan fazlası çocuk, tam bir kaos yani, miniclub de yaramaz.

2. durak78 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler