Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2580 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ön Beyan

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı
    selam,

ben ön beyan yaptirmadim ama nasil olduysa yol yoorgunlugu olsun veya dikkatsizlik olsun ön beyan peronuna girdim. bunu kasten ve bilerek yapmadim. yol güzergahini öyle yapmislarki sira sira peronlara girince ne tabelalari gördüm nede dikkatimi cekti. pasaport kontrolüne gelince ön beyan peronu oldugunu gümrük polisinden ögrendim. özür dilerim dedim bilerek yapmadim dedim istiyorsaniz geri cikayim baskasinin hakkini yemeyim dedim, yok gerek yok kal oldugun yerde dedi bana.

ön beyan oldugu halde gene yarim saat sürdü kontrol. ben tam gece 12´de gümrüge girdim belki ondan olmustur. demek istedigim herhangi bir önceligini görmedim.

cok sükür yetistim memleketime. bu uzun yolculuktan sonra sizlere diyecegim tek söz, Allah su bulgarlari kahretsin. serefsiz, ahlaksiz, pislik bir millet. hayir ceza ödemedim, polisindende hicbir kötülük görmedim. icimden gelmiyor bu 5 kurus deger etmeyen ülke ve milleti hakkinda güzel ve olumlu söz kulanmak. bu ülke ve vatandaslari benim gözümde doymayan bir batakliktir. insanlarin yüzünde bir meymenet yok. cingeleler toplulugu o kadar. hususi ve bilerek sofyanin icinden gectim. maksat bu baskentleri nasil bir sehir diye. aman, gecmez olaydim. yollari berbat, binalari renksiz ve olmayan gri ve koyu boyalari dökülüyor. bana 1970 senelerin eski komunist ülkelerini hatirtlatti. sadece edirne bile bu dandik bulgarlarin baskentine 10 ceker.

neyse konuyu saptirdim gene kusuruma bakmayin. hepinize hayirli yolculuklar dilerim.

2. 4 kişi Selam üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)