Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2526 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: internetten ucak bileti ismarliyanlar icin bir uyari

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Alıntı niobe45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar internetten sunexpress sayfasina girdim gereken seyleri yazdim ucus tarihi vs. beni billigflug.de yönlendirdi sectigim Ucak bileti 83,98 euro idi.gereken yerleri doldurdum ödemek icin Überweisung butona bastim buraya Kadar bir Problem yok ödemek icin tikladim 133,83 euro yazdi ve ben tiklamis oldum .tel ettim bana sorun sizin bankanizda isletme parasi aldilar dedi.Bankama gittim seni kontodan bu para kesildi dedi.Tekrar tel. actim bizde böyle islem parasi 50 euro dedi yapacagin bir sey yok dedi bende avukatima gidecegim Bu firmanin adi bravonext sa internettede bulabilirsiniz.Arkadaslar dikkat edin ve ilk defa basima geliyor ve ben devamli internetten biletimi alirim.
    Bu dogru olabilir,nedenine gelince bu gibi firmalar bazi kredikartli bankalarla anlasmislar,onlarin kendi kredi kartllarini kullanan müsterilerine verilen bir promosyondur.
    Ayni sey benimde basima geldi almadim,nasil anlasiliyor diye sorarsan?Parayi ödeme aninda kart numarani verirken fiyat farki hemen degisiyor,senin gözünden kacmis hemen ödeme yapmissin.

Yalniz sen hemen arkasindan sturnieren yapmis olsaydin parani kesmezlerdi,para kesilene kadar iki gün sürüyor.
    Bir dahakine ödeme yaparken daha fazla dikkat etmende yarar var,yinede hayirli olsun iyi ucuslar diliyorum,moralini bozma olan olmus.

PS:konu eskiymis yeni cevap verilince bende hemen yazdim,yinede yazdiklarim gecerlidir,konuyu acan kardesimizde ucmustur zaten.
    Konu tr-22 tarafından (06 Haziran 2017 Saat 20:08 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Moderator LocDog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    265
    166 mesaja 389 teşekkür aldı
    Arkadaşlarım bende de senelerce ınternet den uçak bileti alıyorum ve en güvenlisi direkt uçak şirketinden direk almak. Ben kayak vs. Den arıyorum ve en uygun hangi şirketse o uçak şirket den direk aliyorum! Ara çok fark oynamıyor. Saygılar LocDog

4. LocDog üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    257
    128 mesaja 247 teşekkür aldı
    Alıntı LocDog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarım bende de senelerce ınternet den uçak bileti alıyorum ve en güvenlisi direkt uçak şirketinden direk almak. Ben kayak vs. Den arıyorum ve en uygun hangi şirketse o uçak şirket den direk aliyorum! Ara çok fark oynamıyor. Saygılar LocDog
    Aynen bende yıllardır direk Uçak Şirketinden alıyorum genelde THY den, 1 defa 200€ uyguna geliyor diye başka şirket üzerinden almıştım hatırlamıyorum şimdi hangisiydi diye, uçakta saat değişikliliyi vardı THY sms ile bana bildirdi ve THY tel açtım İstanbula, bileti aldığım yer yapması gerek dedi, 2-3 hafta sürdü yapmaları, Biletinizi direk THY den deyilde başka yerden alırsanız THY yardımcı olamıyor bence haklılarda.

Onun için Biletlerimi hep THY den Online alırım ve Sparkasse Kreditkarte kullanıyorum 1% alıyor sadece.

Benim Tavsiyem direk Uçak Şirketinden alın başınızı ağrıtmayın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)