slm arkadaslar ben gecen yil internette bir reklam gördüm ve bir bakayim dedim .sitede marka ayakabi 6 euro elbise 3 euro buna benzer cok sey vardi telefondan leptopa bir cok cesit tikliyordum bakmak icin ancak giris yapamiyordum 3 saniyede üye ol diyordu öyle ya cok ucuz dedim ve üye oldum girdim yine bakamadim ve bosver diyip ciktim bir kac hafta sonra bir Rechnung geldi almanyadan 240 euro ilk yil diyor zar zor aradim ve ulastim bana dediler bu rechnungu ödemem lazim bende dedim ya bakin öyle bir dolandirici site kurmussunuzki kim girerse girsin merak eder ve üye olur ben üye oldum ama sizin dolandirici oldugunuzu anladim ve hemen ciktim ne yani simdi sizin sitenizi 10 dakika gezdim diye 240 euro mu ödüyecem dedim ve telefonu kapattim
yinede bir pislik olmasin diye bu 240 euroyu ödedim cünkü sevmem öyle adimin biryerde kayitlara alinsin istemem bu güne Kadar olmadi öyle sey.

gecen hafta maillerime bakiyordum baktim 1.mahnung gelmis ayni yerden 199 euro istiyorlar

arkadaslar bu site hakkinda bilgisi olan varmi birde fikirleriniz nedir ne yapmam lazim

tskler
isvicrede yasiyorum