Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2523 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telsiz Hakkinda Soru

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı

Telsiz Hakkinda Soru

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Selam arkadaslar umarim bana yardim ede bilicek bir arkadisimiz vardir ,
    ben bu Telsizden 2 Tane aldim , malum Türkiyeye giderken lazim oluyor devamli , hem sohbet hemide yardimlasma amaci icin.

Bendeki sorun biz bu Telsizleri evden Sars ettik full , yaklasik akusu 8 Saat dayandi ve sonra bitti.
    Bize arabada Sars edebilmek icin kartonun icinde , cakmakliga takilmasi icin sars aletinide yolladilar.
    Amma lakin biz bunu arabada Sarsa taktik , arada 4 dakika sonra bir yanik kokusu geldi ve Resimlerde görundugu gibide ici yanmis. Neyseki biz bunu Türkiyede yaptirdik adam icindeki parcalar yanmis dedi kirdi atti ben bunu normal baglayim dedi ve bagladi .

Isin tuhaf tarafi simdi bu Telsizi evden Sarj edebiliyoruz dolduruyor sorunsuz , amma lakin Aracta doldurmuyor ve isinma gibi seylerde olmuyor.
    Sizden istedigim yardim ise ben bunu nasil dogrudan baglaya bilirim direk arabadan Sars olmasi icin , orda resimde Platin var onu atsakda direk baglasak acaba omu engelliyorki sars olmasina.
    Konu belalimisa tarafından (24 Mayıs 2017 Saat 18:12 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)