Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2500 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Advanzia Gold visa karte

Üye
    Ettiği Teşekkür
    72
    16 mesaja 71 teşekkür aldı
    Güncel arkadaşlar cevap alırsam cok sevinirim

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    72
    Arkadaslar tekrar yazdığım için kusura bakmayın. Şimdi bir kaç sorum var. Bugün kartım geldi. İmzalayıp yollamak lazımmış icinde bi kağıt var onu. Ondan sonra şifre geliyormuş. Telefonla aradığımda 100€ limit var dediler limit nasıl yükseliyor onu merak ettim? Birde o kağıdı imzalamayıp yollamadıktan sonra registrieren olmuyormus doğru mu acaba
    Şimdiden cevaplar için sağolun

Yeni Üye
    Nereden
    evden
    Ettiği Teşekkür
    7
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    bende aldim advance den 5000€ limit var sana niye 100€yapmislar calisiormusun ve bönitet de bakiyler istersen bi ara orayi saygilar

5. ereli üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    limit daha sonra yukseliyor ama 5000 bin limit olunca insan cok harciyor 2 3 bin limit sinirlayin yoksa geri ödemesi cok zor oluyor

7. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    72
    Alıntı ereli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende aldim advance den 5000€ limit var sana niye 100€yapmislar calisiormusun ve bönitet de bakiyler istersen bi ara orayi saygilar
    Maalesef şuan iş arıyorum ama mektup da yazıyor eğer kullanırsanız limit yükselir diye. Tek kafama takılan registrieren dedim olmuyor. Acaba önce pin mi gelmesi lazım

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    136
    39 mesaja 80 teşekkür aldı
    Alıntı Hüseyin03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar tekrar yazdığım için kusura bakmayın. Şimdi bir kaç sorum var. Bugün kartım geldi. İmzalayıp yollamak lazımmış icinde bi kağıt var onu. Ondan sonra şifre geliyormuş. Telefonla aradığımda 100€ limit var dediler limit nasıl yükseliyor onu merak ettim? Birde o kağıdı imzalamayıp yollamadıktan sonra registrieren olmuyormus doğru mu acaba
    Şimdiden cevaplar için sağolun
    İmzalanıp yollanacaksa mecburen yapacaksın kartı kullanmak istiyorsan. Her ay harcama yapıp duzenli geri ödedikten sonra limit kademeli olarak yukseliyor. Tanıdık birinde yükselmemişti kendi telefonla arayıp yükseltebilmişti.

10. matrix64 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    72
    Alıntı matrix64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmzalanıp yollanacaksa mecburen yapacaksın kartı kullanmak istiyorsan. Her ay harcama yapıp duzenli geri ödedikten sonra limit kademeli olarak yukseliyor. Tanıdık birinde yükselmemişti kendi telefonla arayıp yükseltebilmişti.
    Teşekkür ederim cevap için, yalnız kafama takılan Karte registrieren icin de mi önce pin gelmesi lazım onu merak ettim? Çünkü kart numarasını verince yanlış diyor sayfalarında!

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    normalde atm den kullandigin pine gerek yok online kullanmak icin kart geldikden sonra arayip aktif etmen gerekiyor, sonra online hesabina bakman icin sitesinden kayit olcaksin ondan sonra istedigin an bakabilirsin ekstralarina ama dedigim gibi 2 bin koy limiti yükselte ben suan cok zorlaniyorum aylik fazi 152 euro 5 bin euronun

13. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    72
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normalde atm den kullandigin pine gerek yok online kullanmak icin kart geldikden sonra arayip aktif etmen gerekiyor, sonra online hesabina bakman icin sitesinden kayit olcaksin ondan sonra istedigin an bakabilirsin ekstralarina ama dedigim gibi 2 bin koy limiti yükselte ben suan cok zorlaniyorum aylik fazi 152 euro 5 bin euronun
    Tekrar tekrar yazdığım için kusura bakmayın. Bir kaç sorum var, şimdi mesela internetten bu kart ile ödediğim zaman ve para otomatiğinden para çektiğim zaman ne kadar Zins geliyor orasını pek anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    Burada Advanzia hakkinda bilgileri yazmisdim. Para cekersen 22,90%, Kartla ödeme yapipda gelen faturayi tamamen ödemessen 19,94%

16. ffb üyemize teşekkür edenler:

Üye Plasma1981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15
    29 mesaja 40 teşekkür aldı
    Cok ihtiyaciniz yoksa hic bulasmayin bence. Alin bitane prepaid kredi karti kendiniz icine para doldurun, biletmi aliyosunuz alisverismi artik kendi tercihiniz..
    Öbür türlü bankalar Schufaya anmelden yapip ne kadar limit actiysa karta sizi kredilendiriyo. Yani schufada score yükselmis oluyo.

18. Plasma1981 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    72
    Alıntı Plasma1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok ihtiyaciniz yoksa hic bulasmayin bence. Alin bitane prepaid kredi karti kendiniz icine para doldurun, biletmi aliyosunuz alisverismi artik kendi tercihiniz..
    Öbür türlü bankalar Schufaya anmelden yapip ne kadar limit actiysa karta sizi kredilendiriyo. Yani schufada score yükselmis oluyo.
    Teşekkür ederim cevap icin. Sanırım kullandıkça limit yükseliyor diye biliyorum belkide yanlış biliyorumdur

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    Slm,

Advanzia Schufaya anmelden yapimyor.

21. ffb üyemize teşekkür edenler:

Üye tufanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    https://www.youtube.com/my_videos?o=U
    Ettiği Teşekkür
    110
    22 mesaja 30 teşekkür aldı
    Slm, Schufaya kayit yapiyor advanzia

Üye
    Ettiği Teşekkür
    72
    Arkadaşlar ay bası geldi hala Rechnung yok neden acaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)