Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2553 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Prepaid Kredi Karti

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    slm yargic,

benim bahsettiğim kredit kart PrePaid.
    Senelik Gebühr falan yok. Fiyat listeside Fidor SmartCard bölümüne bak. Jahresgebühr Fidor Debit Mastercard da var benim kullandigim Fidor SmartCard

Ben bunu iki senden beri günklük alisveriste ve Fremdwährungsgebühr olmadigi icin sila yolunda kullaniyorum. Ayda 2x Geldabheben kostenlos fazlasi ücretli. Parak abheben yapmazsan sana aysonunda 2 Euro hediye ediyorlar. Artik her yerde Kreditkarte ve Contactless ödeme yapildigindan nakit paraya ben gerek duymuyorum.

Ben her ay Girokonto´dan Dauerauftrag ile bu karta para Überweisen yapip kullaniyorum.
    Konu ffb tarafından (12 Kasım 2017 Saat 19:13 ) değiştirilmiştir.

2. ffb üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    143
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Selamünaleyküm usta

Iyimis ozaman birsey sorcagim bunu außer Überweisung baska doldura biliryormuyuz mesela bazi kartlari rewe real gibi yerlerden oluyor olurmu. Limit var mi kartta mesela 2000—3000 atabilirmiyim. Bide bir kac defa para cekmek bedava dedinya gunde kaca kadar cekebiliyoruz burdada 1000€ limit mi var gunluk normal bankalar gibi

Simdiden tskler cevaplar icin

Alıntı ffb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm yargic,

benim bahsettiğim kredit kart PrePaid.
    Senelik Gebühr falan yok. Fiyat listeside Fidor SmartCard bölümüne bak. Jahresgebühr Fidor Debit Mastercard da var benim kullandigim Fidor SmartCard

Ben bunu iki senden beri günklük alisveriste ve Fremdwährungsgebühr olmadigi icin sila yolunda kullaniyorum. Ayda 2x Geldabheben kostenlos fazlasi ücretli. Parak abheben yapmazsan sana aysonunda 2 Euro hediye ediyorlar. Artik her yerde Kreditkarte ve Contactless ödeme yapildigindan nakit paraya ben gerek duymuyorum.

Ben her ay Girokonto´dan Dauerauftrag ile bu karta para Überweisen yapip kullaniyorum.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,441 mesaja 9,786 teşekkür aldı
    Alıntı yargic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamünaleyküm usta

Iyimis ozaman birsey sorcagim bunu außer Überweisung baska doldura biliryormuyuz mesela bazi kartlari rewe real gibi yerlerden oluyor olurmu. Limit var mi kartta mesela 2000—3000 atabilirmiyim. Bide bir kac defa para cekmek bedava dedinya gunde kaca kadar cekebiliyoruz burdada 1000€ limit mi var gunluk normal bankalar gibi

Simdiden tskler cevaplar icin
    sayfaya girip niye bakmıyorsun ?
    https://www.fidor.de/document-center/documents#Preise

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)