Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2500 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Prepaid Kredi Karti

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    215
    67 mesaja 121 teşekkür aldı
    Alıntı TipiTip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabayin Arkadaslar

Malüm izin zamani yaklasti benim ve tahminen bir cok arkadasimizinda ilgisini ceker düsüncesindeyim

Yollarda Macarda ve eski Yugioslavya ülkelerinde

Euro ile ödedigimizde kaziklanma orani 99%

Kredi kartimi kullanmada cekingenim her ülkenin parasini bozdurmada uzun is

Icinizde Prepaid Kredi Karti kullanan varmi

Varsa tavsiye edermi , nelere dikkat etmek gerek

Kimse kalkip internet sayfalarindan link ekleyip al bak al oku gibi mesaj yazmasin

O kadarini bende biliyorum

Benim ögrenmek istedigim bu yollarda kullanan kisilerin gercek tercübeleri

Baslarindan gecen gercek olaylari bilmek ögrenmek istiyorum

Yardimci olanlara simdiden tesekkür ederrim

Not: ben zamaninda kullandim ama o sirket iflas etti birdahada almadim bayada zaman gecti

Arkadaslar konu eski ama, bu prepait karti Tanstelle ler de bulamadim.. Bugün 4 tane tankstelle ye baktim hicbirinde de kalmamis.. Bu kartlardan kullanan varsa biraz daha tecrübelerini yazabilir mi? Bir de bu kartlarin hangisi daha iyi , bunlari nasil dolduruyoruz , kayit yaptirmamiz felan gerekiyor mu?

Ben de diger arkadaslarin yazdigi gibi sadece izin yolunda kullanip sonra da cöpe atacagim, öyle bir kart istiyorum..

2. Sponsor Reklam
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Neden kontürlü kredi karti ariyorsunki? Al yillik ücreti olmayan bir kredi karti, mesela Santander veya gebuhrenfrei.com cebinde dursun. Ha irademe sahip cikamam fazla harcarim diyorsan, o baska bir sorun.

Kontörlü kredi kartlara para veriyorsun. Üstüne onlarida önce üstüne kimligini gösterere kayit ediyorsun. Önceden bu kontürlür kredi kartlari kayit olmadigi icin millet dedigin gibi alip geciyordu. Simdi kayit gerekli. Cogu tanksteller bu kayit islemi ile ugrasacak vakti yok. Adam kasada 15 dk. kimlik kayit islemei yapamaz. Onun icin büyük ihtimal hepsi kaldirdilar.

En güzeli irade sahip cik ve kredi karti al. Illaki kontürlü olsun diyorsan, burada var. Ama her yil yenisini alman ve her yil yeniden ücret ödemen gerek.

https://finanzen.check24.de/accounts...rdType=PREPAID

yada bu var:

https://www.mycard2go.com/#page7
    Konu Birbey 3.0 tarafından (30 Haziran 2018 Saat 21:02 ) değiştirilmiştir.

4. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Ben bundan kulaniyorum

https://www.mycard2go.com/#page7

Bezilikten aldim eve gelip internet üzerinden kayit yapiyorsun ama yanliz 100€ yatirabiliyorsun ister direkt übervasungla ister
    Benzinlikte direk yatiriyorsun 100€ yatirirsan 99€ hesaba geciyor.

Ama daha fazla para yatirmak istersen o zaman kimligini postahaneden göndererek kayit yaptiriyorsun o zaman istedigin kadar para yükleyebiliyorsun.

Ben üç yil önce sila yolunda hep bunu kulandim birde internetten hep bu kartla alisveris yapiyorum
    Her yil kart degistirmene gerek yok

6. .onur üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    Özellikle silayolunda Prepaid Kredikartinla ödeme yapmakda fayda var.

Bende bulunan veya tavsiye edebliecegim Kartlarin listesi. Bu bütün karlarda ödeme yaparken Fremdwährungsgebühr yok.
    Prepaid Kredit Karte
    Vimpay . Herkese acilirsa VIMpayGo cok güzel bir ürün
    N26
    Revolut

Normale Kreditkarte
    1plus Visa Card 1% Tankrabatt. Aysonunda sana Kartla yapilan ödemelere fatura geliyor ve onu hesabindan havale etmen gerekiyor
    Gebührenfrei Mastercard GOLD Aysonunda sana Kartla yapilan ödemelere fatura geliyor ve onu hesabindan havale etmen gerekiyor

Check 24´de tam isine gelen veya yüksek provizyon aldigi kartlarin reklamini yapıyor. Burada biraz daha fazla hakiki alternatiflere bakabilirsiniz. Benim sunduğum kartlardan harici Barclaycard New Visa Normal Kreditkarte´ye baska bir alternatif olabilir

@Cologne: Niye karti izin yolunda kullandiktan sonra cöpe atmak istiyorsun. Izinden sonra üzerindeki olan parani heyabina havale et ve bos dursun. Aylik ücreti yok, gelecek sene yine kullanirsin.
    Konu ffb tarafından (01 Temmuz 2018 Saat 18:59 ) değiştirilmiştir.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Sıla Yolunda kredi kartına bile gerek yok. Ec Karte yeter. Sadece abuk supuk yerlerden almayın bilinmiş yerlerden alın, kart ile öderken pini verirken öbür eliniz ile örtün gözükmesin diye ve adamın kartı nerden çekteğine bakın yeter.

Ben milleti anlamıyorum. Kac yıldır gidiyorut, bebekliğimden beri daha ne kazık yedik, nede başka birşey. Yok benzindensu çıktı falanda fistan. Biraz gözümüzü açık gidelim hiç birşey olmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)