Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2549 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cocuklarin Pasaportlari Ellerinden Alinarak Iptal Edilmis

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye H@K@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    30
    179 mesaja 570 teşekkür aldı
    Yazdiklarim sanirim yanlis anlasildi,ben yazimda siyasetten bahsetmedim.
    Sadece insanlari korku icine sokmayin,sizlere Türkiye düsmaniziniz demiyorum ama “Türkiyeye insan gitmeye korkar oldu“ gibi cümleler kurulmasin,bunun yerine bilgi verici cümleler kullanilmasinda daha faydali olur.
    Bu boarda yüzlerde arkadaslar giriyor onlari tedirgin etmeye gerek yok diyorum.Aylarca ve simdi bile “Türkiyeye insan gitmeye korkar oldu“ gibi ve bu tür cümleleri almanlardan ve cemaatci bir cok kisiden duydum,cünki bu kisilerin amaclari belli bu tür cümleler ile Türkiyemizi kötülemek.Korku salmak.
    Tekrar diyorum burada konuya cevap veren arkadaslardan bahsetmiyorum.
    Cevremdeki hainlerden bahsediyorum.

Ve sunuda tekrar söylemek istiyorum.
    Artik insanlari kimlik vermeden sikayet dönemi bitti,öyle birsey yok.
    Artik birisini sikayet ettiginizde emniyete bilgilerinizi vermeniz lazim.
    Arastirmalar sonucu sikayet ettiginiz kisi suclu birisi ise kimliginiz saklaniyor ama sikayet ettiginiz kisi her tür terör örgütleri ile bir baglantisi cikmassa ve bu sikayeti sadece kisi ile kavgali yada gicik gittiginiz icin yaptiysaniz sizin hakkinizda islem yapiliyor.
    Gecmisteki tüm isimsiz sikayet ve ihbarlar kayitlardan silindi,sadece kayitli sikayetler arastiriliyor.

OHAL olayinida kizmayin bu sadece güvenlik önlemidir.
    Sizlerde biliyorsunuzki su aralar Türkiyemizle ugrasanlar cok,ama bunlarda gececek.insallah.
    Esmerkral arkadasimizida anliyorum ates dustugu yeri yakar.Arkadasimizin cocuklari kisa zamanda bu isten kurtulur insallah diyorum.
    Arkadasimiza sunuda belirtmek istiyorum,egerki terör örgütü olayi olsaydi kesin tutuklanirlardi,kücük bir yanlislik oldugunu düsünerekten tek zamanda cocuklarina kavusmasini diliyorum.

2. 5 kişi H@K@N üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)