Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2552 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bitcoin - Dijital Parayla Ticaret

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye Pasha67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    23
    19 mesaja 37 teşekkür aldı
    Bende 3-4 aydir bitcoin ve sanal para isine girdim.
    Ben cok memnunum. Arkdaslarin dedigi gibi illaki inis cikislar oluyor ama sabredersen kazanirsin.
    Bazi kisiler günlük 10% deger kazandigi an satiyo her gün ve ucuzladigi zaman yine aliyor , bunlara trader deniliyor. Bu yöntem ile cok kisa sürede cok iyi para kazanabilirsin ama riski de cok yüksektir ve acemiler icin kesinlikle tavsiye edilmez.
    Ben misal olarak haftalik belirli bir miktar btc yani bitcoin alip depoluyorum. Ilerleyen senelerde deger kazanacagini düsünüyorum.

Ilgisini ceken kisiler varsa arastirsinlar, tek yolu budur.
    Ben kendim her gün vaktim oldugu zamanlarda (Trende, yolculuklarda vs.) haberleri takip edip ne yenilik var ne yok onlara bakiyorum. Ve sadece bitcoin degil altcoin diye tabir edilen diger Sanal paralar hakkinda okuyorum.
    Baska iyi yanlari da var... cogu (kaliteli) makaleler ve videolar ingilizce oldugu icin dil de ögreniyoruz

Saka bir yana gelecek icin bence iyi bir firsat. Benim bir kac sene önce de ilgimi cekmisti ama kafami hic yormamistim bu konuya (ah aaahh).
    Bazilari diyebilir tabiki "Bitcoin cikmis cikacagi yere kadar, cok pahali ben bundan para kazanamam". Ama böyle konusmalar ilk ciktigindan beri var. Yok 50€ deger cok bile, sonra bakmissin 200€, sonra 500, 1000 derken aha cikiyo da cikiyo.

Neden bukadar ilgi görüyor onu kendiniz icin arastirmanizi tavsiye ederim. Sadece finansal yönünü düsünmeyin. Nedenini anlarsaniz neye yatirim yaptiginizi ve yaptiginiz is mantiklimi degilmi ve nekadar yatirim yapacak kadar degerde oldugunu daha iyi tartarsiniz diye düsünüyorum ( ne kadar karisik bir cümle oldu bu yahu).

Haaaa unutmadan . Her isde oldugu gibi bu islerdede kendini cok zeki sanan sahtekarlar var aman dikkat.
    Mesela biri bana yaziyo ki:" ...yeni bir coin cikiyo adi bilmemneCoin yakinda bitcoini gececek, tüm haberlerde cikti. Bende 2000€ yatirdim sende yap yarina kadar bonus varmis"...
    Yada cok seyler gördüm kisa sürede.
    Size Tavsiye kimseye güvenmeyin her yönden. Kendi parani nereye yatiracagina kendin karar ver. Baskasinin müdahale etmesine izin verme cok ah vah dersinz.
    Elden bitcoin falan almayin hep adi sani belli olan ve "marka" olmus sitelerden Coinlari almaya bakin.

Vaktim oldugunda isterseniz buralara bir Konu acariz hep beraber bu konuyu bilen bilmeyen Bilgilerimizi paylasiriz nede olsa (öz)beceriksiziz degilmi
    Cok derin konu daha detayli anlatmak isterim lakin uykum geldi ...

Umarim bilmeyenlere biraz olsun bilgi paylasabilmisimdir.
    Sorulariniz varsa ben buralardayim. Özel mesaj yazmayalim ne sorular fikirler varsa Forumda paylasalim ...
    Saygilar

2. 2 kişi Pasha67 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)