Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2552 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bitcoin - Dijital Parayla Ticaret

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Arkadaslar,

herkezin yorumuna saygi gösteriyorum. ama burda konu konuya karisiyor !

1. hic kimse bilemez ne nezaman olur.

@onur " birdaha asla 17000 doları görmez. ben buna katılmıyorum bence bu sene en az bi 17000 dollara çıkacak.

2. arkadaslar yazmış ben sunu aldim, suna cevirdim, söyle yaptım böyle yaptım.

@all herkezin strategie si kendisine. benden size tavsiye bitcoin alin bekleyin ve hic bir şey yapmayın ! suan Bitcoin düşdü paniğe de girmeyin.

3. genel anlamda buraya yorum yazmak bence doğru degil. ben hergün yaklaşık 4 saat bu konu ile ilgileniyorum

3.1 örnek: Blockchain ne ? fayadalari vs....
    3.2 Bitcoin suan neden düsdü ? çünkü China ve Korea da ki politik durumlardan

4. traden ve handeln ben burada hiçkimseye tavsiye etmiyorum ! biraz paraniz kenarda varsa, bi kaç coin alin ve bekleyin. ama günlük traden cok riskli.

5. Bitcoin & Co herkez bitcoin den konuşuyor ama Dash, etherium, Ada vs coin ler var. Önemli olan Bu Coin lerin Projeleri. Bu Projelere inanmak ve faydalarını görmek !

6. Tekrar yazıyorum cloudmining vs....sayfalarına kesinlikle üye olmayan paraniz gider.

-----------------

önemli olan birseye inanmak ve o projenin FANi/Hayrani olmak. Örnek ben ilk iPhone nu aldigimda o zaman smartphone daha yeni kelime olarak belirlendi. ben apple hayranıyım
    bitcoin de ayni bu projenini hayranı olmak ve bu projeye inanmak.

bitcoin & Co traden icin çıkmadi. ben kendim traden/handeln yapmiyorum ve karsiyim !
    Konu Osmanbey34 tarafından (17 Ocak 2018 Saat 14:37 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)