Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2543 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bitcoin - Dijital Parayla Ticaret

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    6 mesaja 22 teşekkür aldı
    Slm @himalya kardesim,

ben bu bitcoinu uzun vadeli yatirim yapmak icin kullaniyorum ve simdiye kadar inis cikislar oldu her borsadaki hisse gibi ama uzun vadeli bakarsan bu is herkes icin karli olabilir.
    Nedenmi? EZB´nin para sistemi faizin faiziyle calistigini herkes biliyor ve bu banka her an istedigi gibi istedigi kadar parayi basiyor ve bu her zaman paranin degerini düsürüyor (enflasyon) veya Kriz olusuyor. Bu benim icin en ön sirada gelen nedenlerin birisi bitcoin istedigin gibi basilmiyor ve sayisi kisitli ve bir bitcoin su an 1000$ üstünde üretiliyor. Para ise sadece renkli bir kagit ve basitce basiliyor. Bu yüzden böyle bir para sistemi kullanmak istemiyordum.

Coinbase sadece Parayi bitcoina cevirme gibi bir döviz sirketi. Orda her an dünyanin heryerden banka hesabindan para yollayip bitcoin ve diger Kripto paralarini alabilirisin. Coinbase gibi cok sayfa var kraken, poloniex, bittrex, bitfinex. Bunlarin hepsinde degisik alis satis fiyatlari var ve hangisi uygun olursa ordan alabilirsin.
    Coinmarketcap bütün piyasada acik olan kripto paranin degerlerini artisi veya düsüsünü gösterir. Bunun gibi sayfalar app olarak cep telefonlarinda var ordan da tabiki almadan önce bakman mümkün Blockfolio ve Coin Ticker cok tavsiye ederim.

200-400€ iyi bir baslangic ama dedigim gibi bunu uzun vadeli bir kenara atarsan bunu kendinde görebilirsin iyi bir yatirim oldugunu cünkü talep dahada cok artigi icin. Sonradada istedigin zaman dahada cok bitcoin alma ihtimalin var. Bitcoin almak istiyorsan deger düstügünde al 2 hafta önceki olan negatif haberlerde jp morgan ve btcc aciklamasi sonrasinda bitcoin 2500€ kadar düsmüstü simdi yine yükseldi ve bu senin yatirimini daha az risk altinda birakir önümüzdeki seneye 100 milyar piyasa sermayesi olsun bitcoin 7500€ üstünde olacak.

Herkese iyi hafta sonu

2. iM3GTR üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)