Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2562 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bitcoin - Dijital Parayla Ticaret

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    6 mesaja 22 teşekkür aldı
    Iyi aksamlar arkadaslar ben ilk bitcoinumu 1100€ dayken almistim ve cok iyi isadamlarin basta Bill Gates, Sir Richard Branson, Chamath Palihapitiya ve bir cok daha... dinledikten sonra bu kisileri beni biraz düsündürdü ve kendime neden olmasinki 10 veya 15 yil sonra para kagit üstünde degilde bir elektronik cihazin icinde (cep telefonunda) ödeme yapilmasi. Bence birazcik para kenara atip olumsuz sonuclar cikabilme riskine girmistim ama 2 ayda bu parayi ikiye katlamis oldum. Simdi isin garip olan tarafi bu ilk yatrimimi geri cikardim ve simdi sadece kar getirmis Bitcoinlarla riske giriyorum eger buna risk denilebilirse. Gelecekte ne olur bilemem ama bu Bitcoin isi benim kafama yatti Bitcoin simdilik 2400€ üstünde ve daha cikacagini sabirsizlikla bekliyorum.

tek bir tavsiyem var eger büyük risk altina girmek istemiyorsaniz basta büyük miktar para degilde kaybetmeyi göze alabileceginiz miktar olsun her ihtimale karsi
    Borsayla hic bir ilgisi yok bu Bitcoinun. Neden Cünkü Siz paranizi baska bir para birimine degistirdiginiz an döviz bürosu gibi Istek talep üzerine calisiyor ve buda Bitcoinun degerini belirliyor. Bitcoinun özelligi baya cok normal paraya karsi ve bu yüzden bende denemeden gecemedim.

Ilk basta Coinbase (yüksek seviyede Sifreli BTC Alis Satis Bankasi) diye bir sayfada bir Bitcoin cüzdani actim ve birkac Verifikasyon gerekdi ve bu islem bittiginde banka hesabimdan 1100€ + 50€ Islem parasi yolladim 2 gün icinde bu para coinbase cüzdanimda göründü ve hemen bitcoin aldim ve yapmam tek gereken sey beklemek oldu. Simdilik sürekli cep telefonu Applikasyonundan giriyorum isteyen deneyebilir cok basit kullanimli. Bitcoin´u istedigim zaman geri bozdurabiliyorum ve para bir kac gün icinde Bankamda hesabima yatiyor.. Umarim böylece bir kac arkadaslara bu konuyu yakindan olmasada biraz anlatmis oldum. Gerekirse Google´dan arastirma yapabilirsiniz cünkü bu Konu gercektende yeni yeni gündemlerde..

Burdaki Sayfadan Bütün dünyadaki Cryptocoinlari takip edebilirsiniz toplam ne kadar para yattigi ve degeri nerede oldugu basit bir sekilde listede:

https://coinmarketcap.com
    Konu iM3GTR tarafından (13 Haziran 2017 Saat 23:48 ) değiştirilmiştir.

2. 6 kişi iM3GTR üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye himalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya Bischofsheim (Frankfurt)
    Ettiği Teşekkür
    14
    4 mesaja 7 teşekkür aldı
    @iM3GTR Usta,

bu senin dedigin sayfaya ben anmelden etmek istiyorum baslangicda 200 - 400 euro ile baslamak istiyorum sence bu ilk basta yeterlimidir ve bu para illerde deger kazanirmi?

ikinci verdigin linkteki siralamalar ne anlamina gelior?

Bu BITCOINleri illerde diyelim ayda 50 euro daha yükleyip cogalta bilme durumumuz varmi dahada cok deger kazanmasi icin yatirdigimiz paranin?

Bi sorum daha var bu Coinbase sayfasinda almanyadan bitcoin alma ve satma imkanimiz varmi yoksa sadece wallet olarakmi gecerli almanyada?
    Konu himalya tarafından (20 Eylül 2017 Saat 11:03 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)