Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2521 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bitcoin - Dijital Parayla Ticaret

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Alıntı serkaneren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bitcoin bugün itibari ile baya bir deger kaybetti arkadaslar %15 lik bir deger kaybi yasadi iyi arastirin bence yatirim yapmadan
    Bu gün düser yarin cikar bu böyle 8-10 sefer devam eder daha sonra bir düser birdaha 17 bin dolari asla görmez
    Bu isler böyledir

2. .onur üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Arkadaslar,

herkezin yorumuna saygi gösteriyorum. ama burda konu konuya karisiyor !

1. hic kimse bilemez ne nezaman olur.

@onur " birdaha asla 17000 doları görmez. ben buna katılmıyorum bence bu sene en az bi 17000 dollara çıkacak.

2. arkadaslar yazmış ben sunu aldim, suna cevirdim, söyle yaptım böyle yaptım.

@all herkezin strategie si kendisine. benden size tavsiye bitcoin alin bekleyin ve hic bir şey yapmayın ! suan Bitcoin düşdü paniğe de girmeyin.

3. genel anlamda buraya yorum yazmak bence doğru degil. ben hergün yaklaşık 4 saat bu konu ile ilgileniyorum

3.1 örnek: Blockchain ne ? fayadalari vs....
    3.2 Bitcoin suan neden düsdü ? çünkü China ve Korea da ki politik durumlardan

4. traden ve handeln ben burada hiçkimseye tavsiye etmiyorum ! biraz paraniz kenarda varsa, bi kaç coin alin ve bekleyin. ama günlük traden cok riskli.

5. Bitcoin & Co herkez bitcoin den konuşuyor ama Dash, etherium, Ada vs coin ler var. Önemli olan Bu Coin lerin Projeleri. Bu Projelere inanmak ve faydalarını görmek !

6. Tekrar yazıyorum cloudmining vs....sayfalarına kesinlikle üye olmayan paraniz gider.

-----------------

önemli olan birseye inanmak ve o projenin FANi/Hayrani olmak. Örnek ben ilk iPhone nu aldigimda o zaman smartphone daha yeni kelime olarak belirlendi. ben apple hayranıyım
    bitcoin de ayni bu projenini hayranı olmak ve bu projeye inanmak.

bitcoin & Co traden icin çıkmadi. ben kendim traden/handeln yapmiyorum ve karsiyim !
    Konu Osmanbey34 tarafından (17 Ocak 2018 Saat 14:37 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Ben 17bin dolari hiç göremez demedim belki yakinda 20bin dolarida görebilir ama
    Bir görür bir düser bu böyle bir kac sefer tekrarlar sonra bir düser daha kimse tutamaz

Ettiği Teşekkür
    497
    ok o zaman ben yanlış anladım.....

arkadaslar paniği kapılmayın. suan düsüyor . ama bazı konular kapanınca o zaman yine çıkacak.

edit 14:45 cinliler yavaş yavaş russiaya gidiyor. ben den bugünlük bukadar bilgi.

http://coinwelt.de/2018/01/unternehm...itcoin-mining/

herkeze kolay gelsin

Alıntı .onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 17bin dolari hiç göremez demedim belki yakinda 20bin dolarida görebilir ama
    Bir görür bir düser bu böyle bir kac sefer tekrarlar sonra bir düser daha kimse tutamaz
    Konu Osmanbey34 tarafından (17 Ocak 2018 Saat 15:44 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    156
    33 mesaja 62 teşekkür aldı
    arkadaslar bitcoin ne kadar cikar ;
    ben gecen sene haziranda alacaktim cok kisiler bana alma alma dedi neyse bende alayim dedim ama bir türlü beceremedim.. simdi is isten gecti ama belki 20.000 görür diye dusunuyorum ama sizin fikirleriniz ne olur..

almak simdilik sakincali mi yoksa akip etip 10.000 dusdugu an mi alayim
    saygilar

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    47
    45 mesaja 134 teşekkür aldı
    Deger kaybi cin'den ve koreden gelen kisitlama haberleri yüzündendi. Cin'de bi degisiklik olmasada, kore kisitlamalarin gerceklesmeyecegini söLedi. Cin ise bugün bu madeni paralarda en cok rol alan ülkelerden biridir. 30-40% a varan Deger kaybi o yüzden gerceklesti. Ama kore'den gelen haber ile birlikte iki gündür yine yükseliste. yarin ne olur bilinmez
    Konu Mahmut40 tarafından (24 Ocak 2018 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    6 mesaja 22 teşekkür aldı
    iyi aksamlar beyler

Su an Bitcoin ve diyer Crypto paralarını satin almak icin bütün borsalar sıkı kontrol altında. Alıcılar mutlaka Pasaport veya diger geçerli evraklarla verifikasyon sonucunda satin alabiliyor. Coinbase´de üye olan ve almanyada oturum olanların hesabını kapatmak üzere olabilirler. (Borsalardaki koşulları lütfen iyi okuyun) Ben Bitpanda.com sayfasında kayit oldum ve burdan €´la satın aliyorum. Bitcoin´un yükselmesi biraz engellense bile bir çok kurumlar şüpheli bakışla yatırımcıları koruma amaçta bunu düzenlemeye calisiyorlar buna birçok devletler dahil. Bitcoinun fiyatı yani degeri kullanmak isteyenlerin talebiyle yükselir bunu unutmamak lazım yatırım yapmış olanlar satmadigi sürece burda kar yapmış anlamına gelmez, bunlar sadece dijital rakam!

Riske atabileceğiniz parayla girmenizi tavsiye ederim. Eğer aksamlari rahat uyuyamıyorsanız ozaman çok fazla paraniz var kryptoda

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    nasil alacagiz nerden alacagiz biraz bilgisi olan paylassin lütfen, ben 1000 euro yu verecegim. asagidaki yere kayit oldum bir türlü beceremedim dogrusu,

https://eu.iqoption.com/de

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    6 mesaja 22 teşekkür aldı
    Alıntı Sah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasil alacagiz nerden alacagiz biraz bilgisi olan paylassin lütfen, ben 1000 euro yu verecegim. asagidaki yere kayit oldum bir türlü beceremedim dogrusu,

Siz burdaki hesabınızda € yatirdinizmi?? Bankadan veye diger para aktarma şirketlerinden bu sayfaya € yolladikdan sonra satin alabilirsiniz.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    47
    Alıntı Sah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

senin sayfani bilmiyorum.
    benim nasil yaptigimi anlatayim: coinbase üzeri yaptim. bitcoin aldim ayni sayfadan, sonra bitcoin u ya bittrex yada bitfinex e aktararak orda cesitli coinler aldim

13. Mahmut40 üyemize teşekkür edenler:
    Sah

Üye egeli-20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BW Almanya
    Ettiği Teşekkür
    4,843
    18 mesaja 50 teşekkür aldı
    Arkadaslar bana IOTA icin iyi bir Wallet önerebilirmisiniz?

Üye egeli-20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BW Almanya
    Ettiği Teşekkür
    4,843
    18 mesaja 50 teşekkür aldı
    Alıntı Mahmut40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim bende 1500€ luk bi yatrim düsünmüstüm. Vok arastirdim, bende minen yapacaktim iyi bir bilgisayar yada artminer ile fakat almanya da sacma bunu üretmek, cünki atromkosten cok. Bulgaristan, bosna gibi avrupa ülkelerine gidersen belki bi ihtimal. Ama ben 1500€ yu öyle bilgisayara harcayaacgima, ben iota, xlm, .. gibi gibi ucuz währung lar aldim.

Iota almak icin, önce bitcöin alman lazim. Bitcoin degeri 6000€ ama sen illa 6000€ yatirmana gerekmiyor, kücük parcalarda alabilirsin 0,5 0,05 gibi gibi..

Ben bitcoin'i coinbase üzeri satin aldim. Yatirdigin paranon 1,5% u kesiliyor. Ordan bitcoin i bitfinexe yatirdim. Ve ordan'da btc yi iota'ya cevirdim. Istersen parani bitfinexte tutabilirsin, yada iota wallet indirip, oraya aktarabilirsin
    Mahmut40 Arkadasim.
    IOTA icin hangi Walletì kullaniyorsun? Ben arastirdim ama saglikli bir sonuc alamadim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    47
    Alıntı egeli-20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahmut40 Arkadasim.
    IOTA icin hangi Walletì kullaniyorsun? Ben arastirdim ama saglikli bir sonuc alamadim.
    hicbir wallet kullanmiyorum. tüm param bittrex ve bitfinex'de. onun disinda iota icin IOTA Wallet var, fakat gecen haber okumustum, ordan paralarinin calindigini iddia edilmisti
    Konu Mahmut40 tarafından (25 Ocak 2018 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    72
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    Selam arkadaşlar aranızda bitcoin madençilik yapan arkadaşımız varmı?

Ettiği Teşekkür
    497
    evet var. Antminer ile yapıyorum suan.

Üye Mehmetali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    176
    29 mesaja 202 teşekkür aldı

Bitcoin Gidisinde Dsünceniz Nedir.?

Bitcoin 15000 euroyu gördükten sonra ani bir sekilde 6000 euroya Kadar düstü,
    suan tekrar yükseliste, takipte olan arkadaslar fikirleriniz nelerdir bu durumda.?

Tecrübeli Üye Rookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    334
    57 mesaja 78 teşekkür aldı
    Elle tutulabilir yatırımlar bile zarar ettirebilirken sanal bir yatırım aracı nekadar güvenli olabilirki
    Sende yazmışsın zaten 15000 den 6000 ne düştü diye kumar oynamayı sevenler için eğlenceli olabilir diye düşünüyorum

Ettiği Teşekkür
    497
    arkadaslar bu konuya herkez birsey yaziyor. kumar deyi birsey yok ! ben tekrar yazıyorum .

1. Trading yani Borsa // evet bu konuya kumar gibi baka bilirsiniz . al sat , al sat ve herzaman gebühr vs oluyor .....burda hesabiniz iyi olması lazım. benim size tavsiyem 100 euro coinbase yollayın ve ufak başlayın. Litebit de olabilir cünkü hollandada ve her borsanın artı ve eksisi var ! paranizi bence uzun zaman borsa larda tutmayin. ( ama kesinlikle anlamıyorsanız uzsak durun )

2. wallet size paper wallet tavsiye ederim yada örnek dash alacaksınız direkt dash kendi sayfasından bi wallet acin

3. konuyu anlamadan buraya birsey yazmak bence yanlış. kimderdi internet kime lazim....... ve kripto paralar da öyle ......

örnek olarak suan cok gizli bi konu ama sizin ile paylaşayım..... normalinde ben bilgilerimi hic kimse ile paylaşmam ama bu board da sizinle tabiki neden olmasın.....

ioata e mobil şirketlerinle anlasdi vw ve Bosch ile. ilerdi kapının önünde park edince ioata ve örnek dash bu system ile islem yapacak . islem olarak data transfer ve para transferleri. arabaninizin bi walleti olacak ve o wallet den charge icin ödemeyi dash ile yapacaksınız

-------

uzun lafın kisazi olay bitcoin degil olay Blockchain systemi....... bitcoin ileride altın gibi olacak sabit bi fiyata kalacak . bitcoinun yerine baska coinler gelecek bitcoin cash olabilir ama bunu suan kesin hic kimse bilemez.. zaman göstericek

--------

sanal alemde hergün birsey oluyor örnek olaracak siz facebooku kapata bilirsiniz ama interneti kapatamazsınız yani exchange ler değişir prepaid ler yasaklanır vs ama blockchain systemini durduramassiniz yani interneti kapatamassiniz.....
    Konu Osmanbey34 tarafından (26 Şubat 2018 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.

22. 2 kişi Osmanbey34 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    Bu bir Yatirim araci dir, burada siz Teknolojiye yatirim yapiyorsunuz, tutar tutmaz bu belli degil.

Eger arkasindaki bu kisiler bunlari iyi pazarlarsa, cikar yada batar. Gelecek 20 Sene icinde

Bargeld ortadan kalkacak, elinizdeki sanal parayla ödemelerini yapacaksiniz. Bunun adi "Euro Credits) mi olur bilmem.

Eger yatirim yapiyorsak, bunun sizi iflasin esigne getirmemeli, yani gözden cikarta bileceginiz miktar olmasi lazim.

Üye becerikli035 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    6
    17 mesaja 29 teşekkür aldı
    Her yatırım aracında olduğu gibi bitcoin de de riskler vardır elbette. Bitcoin %-1.2 oranla düşüşte. 10616.1Dolar. Bitcoin almak istiyorum ama bir yandan da endişeliyim. Ya tam düştü derken alırsam ardından bir daha düşüş yaşarsam bu aşırı koyar. Bu siteden: http://piyasa.paratic.com/kripto-coin/bitcoin/ sürekli takip ediyorum. Var mı bitcoin alıp satan aramızda?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)