Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2497 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba kazasi ve Aci Parasi hakkinda bilgi lazim

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı AleeYK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bildigin dolandiricilik yaw, krankli iken izine gidecekmis hey allam.
    Yanlis anladiniz lutfen sorumu dogru okuyunuz. krakli iken izine gitmeme izin verirler mi diye sordum

2. Sponsor Reklam
    Üye Daywalker15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya NRW
    Ettiği Teşekkür
    73
    20 mesaja 35 teşekkür aldı
    Alıntı balkesler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim tabiki senin dusuncen saygim var ama soyleyis tarzin biraz degisik. Bende demiyorum ki 4 yada 5 bin Euro bekliyorum sonucda kanun neyse o. Birinin basina geldimi gelmedimi onu ogrenmek istedim. Ayrica o kazada ölmus olsaydik geride kalanlara tazminat parasi verceklerin de geride kalanlar ölen zaten öldü paraya gerek yokmu demeli .
    Keske ilk mesajimi okuyup onu alinti yapsaydin, orda senin soruna cevaben bir link verdim, orada bir kac mahkeme karari ve miktarlar var.
    Ordaki Miktarlara göre düsüncemi yazdim ve sana ne yap nede yapma dedim.
    Karar senindir elbette.

Verdigin örnekte biraz sacma, elbetteki ölümlük durum baska kalici sakatlik falan cok cok baska bir durum
    ama burda kirilan parmaktan bahsediyoruz.

Birde genel olarak bi aciklama yapayim
    burada yardimlasma forumundayiz, birisi soru sorar diger arkadaslar buildiklerini yada düsüncelerini yazarlar.
    Isin güzelligide budur, hem avantajlari hem dezavantajlari bir arada görülür ve karar o tavsiyeler sonucunda verilir.

Farzedelimki birisi bir soru sordu, herkes onun istedigi sekilde cevap verdiler, o arkadas ne kazanmis olacakki ?
    Orada kimisi bardain bos kismini söyleyecek kimiside dolu kismini, ancak bu sekilde mantikli bir karar verilebilir.

Demek istedigim su: degisik cevap yada sacma cevap yoktur, herkes düsüncesini yazar ve forumun güzelligi ve özelligide budur.

Gecenlerde bir basliga actiginiz mesaji takip etmiyorsunuz diye bir cevap yazdim, "ecnebi" "yabanci sevdalisi" ilan edildim,
    oda Internetin gizliligi acisindan cok cabuk gönüllerin kirilabiliceginin en basit örnegidir.
    Düsüncemiz ve istegimiz bu degildir

Saygilar ve sevgiler

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Agzina saglik Daywalker kardesim, biz burda kavga yapmiyoruz ki isteyen istedigini yazsin, yazsin ki basligi acan arkadas dogru karari versin.

5. AleeYK üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    ilk önce bir kranklari bitir bakalim bende belden calisirken ameliyat oldum krankasse ödedi bir zaman sonra 6 ay calistim 6 ay krankasse ödedi arbeitsamta düstük ordan devam etti islemler fazla verdikleri olmus geri ödüyoruz krankli türkiye ye gidemezsin krank bitir ondan sonra abeitsamttan islemler yapilacak filan senin is biraz zor

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı Daywalker15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keske ilk mesajimi okuyup onu alinti yapsaydin, orda senin soruna cevaben bir link verdim, orada bir kac mahkeme karari ve miktarlar var.
    Ordaki Miktarlara göre düsüncemi yazdim ve sana ne yap nede yapma dedim.
    Karar senindir elbette.

Verdigin örnekte biraz sacma, elbetteki ölümlük durum baska kalici sakatlik falan cok cok baska bir durum
    ama burda kirilan parmaktan bahsediyoruz.

Birde genel olarak bi aciklama yapayim
    burada yardimlasma forumundayiz, birisi soru sorar diger arkadaslar buildiklerini yada düsüncelerini yazarlar.
    Isin güzelligide budur, hem avantajlari hem dezavantajlari bir arada görülür ve karar o tavsiyeler sonucunda verilir.

Farzedelimki birisi bir soru sordu, herkes onun istedigi sekilde cevap verdiler, o arkadas ne kazanmis olacakki ?
    Orada kimisi bardain bos kismini söyleyecek kimiside dolu kismini, ancak bu sekilde mantikli bir karar verilebilir.

Demek istedigim su: degisik cevap yada sacma cevap yoktur, herkes düsüncesini yazar ve forumun güzelligi ve özelligide budur.

Gecenlerde bir basliga actiginiz mesaji takip etmiyorsunuz diye bir cevap yazdim, "ecnebi" "yabanci sevdalisi" ilan edildim,
    oda Internetin gizliligi acisindan cok cabuk gönüllerin kirilabiliceginin en basit örnegidir.
    Düsüncemiz ve istegimiz bu degildir

Saygilar ve sevgiler
    Tabiki amacimiz yardimlasmak Ben demiyorum ki Ben hakliyim istişare yapmak en güzeli dir. Ve böylece doğruyu bulabiliriz. benim kirilan parmagim Dan dolayi yarin amaliyat olcam ve pilatin gibi birşey takcaklar.Hakkımızda hayırlisi olsun
    Selamlar

8. balkesler üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı hayrim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk önce bir kranklari bitir bakalim bende belden calisirken ameliyat oldum krankasse ödedi bir zaman sonra 6 ay calistim 6 ay krankasse ödedi arbeitsamta düstük ordan devam etti islemler fazla verdikleri olmus geri ödüyoruz krankli türkiye ye gidemezsin krank bitir ondan sonra abeitsamttan islemler yapilacak filan senin is biraz zor
    Abi şimdi zaten Arbeitsamt icin Antrag vermisdim Ben bu kaza ondan sonra oldu . Pazartesi gunu Termin im vardi sordum para daha gelmedimi diye onlarda iki haftaya gelir dediler. Peki krankkasse odeyince para azaliyor mu ?

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,680 teşekkür aldı
    Alıntı balkesler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi şimdi zaten Arbeitsamt icin Antrag vermisdim Ben bu kaza ondan sonra oldu . Pazartesi gunu Termin im vardi sordum para daha gelmedimi diye onlarda iki haftaya gelir dediler. Peki krankkasse odeyince para azaliyor mu ?
    krankkengeld %70-90
    Arbeitslosengeld çocuk yoksa %60
    üzerinde çocuk kayıtli ise %67
    Konu hOrOz tarafından (31 Mayıs 2017 Saat 18:01 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)