Merhaba arkadaslar
ben 11/02/2017 mutfak siparis ettim roller den.2 hafta sonra ölcüleri almaya biri geldi herseyi digital olarak yapti.mart ayinda kagitlara imza atmak gerekiyor yani onay gerekiyor diye cagirdilar ve imzaladik.lieferung termin 22/05/2017 dediler,sonra LKW otabanda kalmis sizin lieferung ve montaj termininiz 29/05/2017 yapacagiz dediler.Neyse o günde geldi ama mutfakta ilk asamada üc dolap hatali arbeits platte hatali cikti yani arbeitsplatteden dolayi pencere acilmiyor.90 cm lik dolap iki kapakda saga aciliyor.baharat dolabinin kolu tahtaya vuruyor sola aciliyor.ikince kez montaj icin roller firmasinin kisileri geldi onlarda yarisini dolaplari takip gittiler ve her iki firmada benden imza istedi ama ben atmadim cünki bitmedi ve hala bitmis degil.simdi telefonla ulastigim roller firmasi lieferungun bu ayin sonu yani 30/06/2017 olabilecegini söyledi.sonrada montaj firmasi ile tekrar montaj termini yapacaklarini yani en az 6 hafta sürecegini söylediler.yani hemen hemen 6 ay sürüyor o da kesin degil bitmesi.

simdi arkadaslar

bu durumda ne hakkim var?

suan küche daginik sekilde kullaniyorum ama cogu aletten dolaptan memnun degilim

aslinda küche yi geri vermeye raziyim bunu yapabilirmiyim?