Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2487 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AOK selbstbehalttarife Wahltarif kündigung mümkünmü

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı

AOK selbstbehalttarife Wahltarif kündigung mümkünmü

selam arkadaslar

bu konu ile alakali burda gecen yil paylasim yapmistim hic doktora gitmessen AOK bunus ödüyomus baslikli .. ama durum öyle degilmis 2016 yili icinde ben 4 kez doktora ilac yazdirmaya gittim bugün bir mektup geldi AOK dan ,, gecen yil bir arkadas vesilesi ile AOK selbstbehalttarife gectimistim Doktora pek gitmessek sözde Bonus vereceklerdi ,, senelik Grundbonus 82,50€ ve ben 4 kez gitmisim doktora her gitmemde 22,50€ kesilmis yani toplamda 90€ kesilmis bonusum 82,50€ ama benden 90€ kesilmis ,, kisacasi AOK benden 7,50€ geri ödememi istiyor ..

ben bu meblayi öderim ama bu tariften nasil eski haline dönebilirim nasil kündigung yapabilirim telefon ile olurmu yada yazilimi basvurmam gerekir

Konu sekilsef tarafından (07 Haziran 2017 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    Alıntı sekilsef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar bugün bir mektup geldi AOK dan ,, gecen yil bir arkadas vesilesi ile AOK selbstbehalttarife gectimistim Doktora pek gitmessek sözde Bonus vereceklerdi ,, senelik Grundbonus 82,50€ ve ben 4 kez gitmisim doktora her gitmemde 22,50€ kesilmis yani toplamda 90€ kesilmis bonusum 82,50€ ama benden 90€ kesilmis ,, kisacasi AOK benden 7,50€ geri ödememi istiyor ..

ben bu meblayi öderim ama bu tariften nasil eski haline dönebilirim nasil kündigung yapabilirim telefon ile olurmu yada yazilimi basvurmam gerekir

O vesile olan arkadasa sor o bilmeli

Madem seni oraya üye yapti

Nasil iptal olundugunuda biliyordur herhalde

4. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,644
    1,616 mesaja 3,318 teşekkür aldı
    Cok basit..en yakin aok ya gidiyorsun ve aninda iptal oluyorsun..

6. 2 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    Selam arkadaslar maalesef mümkün degil yani 3 yil vertrag yapmis oluyormusuz ve 2019 a kadar kundigung münkün degilmis

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    Selam arkadaslar bugün bunuda hallettim ,, aok gecerli bir sebep istiyor yada 2019 kadar bekle diyor ,, bende Ev doktoru ile görüstüm ciddi bir saglik sorunu var ise mesela yüksek tansiyon olur seker olur yani düzenli doktora gitmenizi gerektiren bi sorun var ise bunuda doktor onaylar bi kagit yazarsa o kagidi aok ya verdiginizde aok bu tariften cikmaniza izin veriyor ,, eger doktor ile araniz iyi ise zaten.... ciddi saglik sorununuz olmadan da iki satir yazmasi yeterli oluyor ben böyle hallettim bu sekilde sorunu cözdüm ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)