Selam Arkadaslar,

Arkadaslar benim evin arka tarafina bir ev yapiliyor ancak detayli anlatabilmek icin bir kagida cizdim bakarsaniz sevinirim.

Benim evin arka tarafa yeni bir ev yapiyorlar O evin yolu benim evin hemen yaninda geciyor ve sadece o ev icin verilmis bir yol yani cikmaz sokak bir yol

bu insahat firmasi o arkadaki evi yapmak icin kurdugu insahat vincinin bir kismi benim arsanin icinde birde kamyonlar gidip gele benim garage duvarina vurdu cok ufakta olsa köseyi kirdi ,tekrar yaptilar.

ben bunlara mektup yazmak istiyorum bu ayin sonuna kadar (30.6.2017 ) benim arsayi terk etmelerini ve benim arsaya hic bir sekilde birsey koymamalarini ve ayricada arka evin insahati süresince gidip gelen is arabalari benim ev garage ve arsama verilen hasarlari gidermeleri ve yipranma eskitme deger düsürme tazminati uygulanacagini belirtmek istiyorum.

bu mektubu yazip elimde belge olmasini istiyorum cünkü benim bunlarla sorun yasiyacagimi hissediyorum elimde bir belge olsun yarin dava edersem önceden uyardigimi belirtmek icin.
bana bu konuda fikir yada yardimci olabilecek arkadaslarim varmi,cok sevinirim bu konuda yardimci olursaniz

internette baktim ama böyle bir muster vorlagen bulamadim.