Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2479 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: türkiye ilk defa izne gidicem

Yeni Üye
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    31
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

türkiye ilk defa izne gidicem

arkadaş lar başlıkta belirttiğim gibi ilk defa izne gidicem 2 haftaligina gidiş 25 ağustos dönüş 8 yada 9 eylül problem dönüşte yanlız döneceğimdenyolu bilen arkadaşlara takilip kapikuleden almanyaya kadar yolu bilen yol arkadaşı varsa dönüş icin o tarihte varsa yardımcı olabilecek arkadaş lar varmi
    Konu Vrl Erc tarafından (15 Haziran 2017 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye resadiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya-Gaildorf
    Ettiği Teşekkür
    34
    38 mesaja 63 teşekkür aldı
    selam ,öncelik ile hayirli yolculuklar,yollar eskisi gibi degil hep otoban sadece sirbistanda bir 100 km lik yol var otoban olmayan,yanliz sirbistanda radarlara dikkat et eger yakalanirsan mahkemeye cikartiyorlar o yüzden dikkatli ol.Ayrica 2 haftaligina araba ile degmez

4. resadiyeli üyemize teşekkür edenler:

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    Alıntı resadiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrica 2 haftaligina araba ile degmez
    avusturyali ise ve TR de Edirne de veyahut Istanbulda kaliyorsa, o zaman 2 haftaligina da deger..

Yeni Üye
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    31
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    kirklareline gidicem yakınım 2 haftalığına deger kardeşler sıkıntım dönüş yolculuğu tek araba döneceğim icin yanimda giden bir araba olursa iyi olur guvenlik acisindan iyi olur diye

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    kapikule de gurbet ci cok olur birine rica edersin takilirsin belki senin gibi biri yol arkadas arayabilir o yönden sikinti yapma

Yeni Üye
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    31
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    sagolun arkadaşlar

Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    523
    194 mesaja 470 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avusturyali ise ve TR de Edirne de veyahut Istanbulda kaliyorsa, o zaman 2 haftaligina da deger..
    Graz,da otur ve Edirnede kaliyorsan ben senede en az 5 sefer arabayla giderim. Sabah erken cik ve aksam evindesin.

10. 2 kişi neco54 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    31
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    almanya frankfurtta oturuyorum yeni araba aldım 2016 sonu audı a3 uçak biletleri çok pahalı 4 kişi 1200 tutuyor gideceğim yer kırklareli istanbul

Üye Skywalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    18
    8 mesaja 22 teşekkür aldı
    Alıntı resadiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam ,öncelik ile hayirli yolculuklar,yollar eskisi gibi degil hep otoban sadece sirbistanda bir 100 km lik yol var otoban olmayan,yanliz sirbistanda radarlara dikkat et eger yakalanirsan mahkemeye cikartiyorlar o yüzden dikkatli ol.Ayrica 2 haftaligina araba ile degmez
    Bulger tamamen Otoban oldu mu???
    Sofia cevre yolu baya karisik idi???

SLM

Tecrübeli Üye ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,271
    427 mesaja 1,247 teşekkür aldı
    Sanirim yasin cok genc.Ahh genclik ah,Türkiye yollarini araba ile yillarca teptim hatta birkac defada arkadasin esin dostun arabasiyla gittim,sifirda iki tane araba götürdüm soforlügünü yaptim basimdan epey maceralar gelip gecti.Ama Rabbimize bin sükürler olsun yollarda bir defa olsun kaza veya büyük problemler yasamadim hic.Fakat artik izine araba ile yolculuk uzaklarda kaldi benim icin.Allah bütün yolculari darda birakmasin herkese hayirli yolculuklar ihsan etsin.Ama iki hafta icin araba ile Türkiye'ye gitmek cok riskli diyebilirim tecrübeme göre.Yinede hayirli yolculuklar,kazasiz belasiz insallah.

14. 2 kişi ALSANCAK-35 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    31
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arabayla gitmemin sebebi ucak fiyatlari aldi basini gidiyor iznlerimiz yaziyoruz sene sonunda ama okeylenmesi subati buluyor ozaman kadar ucak bilet fiyatlari uygun olmuyor yasim 39 usta

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,645
    1,617 mesaja 3,319 teşekkür aldı
    Wrierc kardes kendine guvenmiyorsan araban saglam degilse yukarda arkadasin yazdigi gibi riskler tehliker olabilir..gidip gelen problem yasamayan arkadaslar bunu tecrubelerine borclular..deniyorki; bulgarda otoban yapildi hic cikmadan kapikuleye variyorsun,kazin ayagi oyle degil..iki yeni otoban var,ilk otobandan sonra tekrar cikip normal yoldan daha sonra tekrar bahsedilen o meshur A4 varna otobanina giriyorsun,ayrica hirvat uzeri gittiginde sirbistanda landstraseden de gidiyorsun bir beya..
    Demem oki navisiz ve hatali arabanla yola cikma ve izin yolu videolarini izle..burada sparen ettigin 500 euro sana 1500 euro olarak geri donebilir,ayrica ailece seyahat edeceksen sorumluluk birkat daha fazla..
    yasin daha genc,o yollarda hersey olabilir..herkese hayirli yolculuk..
    Benim tavsiyem herzaman icin macar yunan ipsala istikameti..yollar super,gumrukler otobahnda..
    300 km yi severek fazladan gidiyorum,en fazla 20 Euro ve 3saatini alir...
    Evvel havaalanlarinda bavul bavul kilolarla gelip paradan kurtulmak icin bidini arardik simdi gumruklerde pesine takilacak birilerini ariyoruz..degil pesinden gitmek takip etmenden dahi rahatsiz olanlar var.herkesin coluk cocugu var,adam rahatsiz oluyor,turk toplumu olarak bu konularda cok hassasiz..
    Otobus bekler gibi almanci beklemeni tavsiye etmem..isini gitmeden burda hallet..
    Yollarda o SIKINTI yi cekecek olan sensin,burda bize ahkam kesmek duser...
    Konu webci tarafından (16 Haziran 2017 Saat 11:46 ) değiştirilmiştir.

17. webci üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye satobyte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,584
    68 mesaja 153 teşekkür aldı
    slm arkadasim korkmana gerek yok arabanin yagini suyunu kontrol et yenile ,tekerlerine baktir cik yola ,yollarda zaten her taraf dinlenme alani ve yiginla Türk vatandasimiz dolu,arabani az cok tanimissindir yollarda hizli gidecegim diye dusunme bas 120 ye devam et 200 le giden seni ileride bekler merak etme ,naviye de gerek yok al adac tan bir harita daha rahat gidersin hayirli yolculuklar

Yeni Üye
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    31
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arabam yeni 20.000 km 2016 Sonu audi a3 150 ps arkadaslar 7 senedir gitmek nasip olmadi arabayla ilk defa gidicem arabamdaki navigation 2016 güncel yollari karistirma olasiligi olurmu ???
    Konu Vrl Erc tarafından (16 Haziran 2017 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı Vrl Erc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabam yeni 20.000 km 2016 Sonu audi a3 150 ps arkadaslar 7 senedir gitmek nasip olmadi arabayla ilk defa gidicem arabamdaki navigation 2016 güncel yollari karistirma olasiligi olurmu ???
    2016 versiyon ise bir sorun olmaz . ama her durumda naviye %100 güvenme. Zaten yol tabelalari yeterli ve yonun buyuk kismi otoban

Yeni Üye
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    31
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    sagolasin usta

Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    523
    194 mesaja 470 teşekkür aldı
    Arkadasim naviye gerek yok. Navi kullanirsan cok sasirirsin.
    Eger Almanyanin kuzeyi yada ortalarinda kaliyorsan
    Nürnberg- Regensburg- Passau-Linz-Graz- Maribor-Zagreb-Belgrad (sehir icinden geciniz)Nis- Sofia (sehir icinden geciniz) Svillengrad ve Türkiye
    Vigniet ve Maut icin Avusturya ve Slovenyayi ADAC,den alabilirsin. Gerisinide gümrüklerde ve giselerde nakit ödersin.
    Benzin icinde kredikartini yada EC kartini kullanirsaniz kazik atamazlar.

S&S

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 13 teşekkür aldı
    Alıntı ALSANCAK-35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanirim yasin cok genc.Ahh genclik ah,Türkiye yollarini araba ile yillarca teptim hatta birkac defada arkadasin esin dostun arabasiyla gittim,sifirda iki tane araba götürdüm soforlügünü yaptim basimdan epey maceralar gelip gecti.Ama Rabbimize bin sükürler olsun yollarda bir defa olsun kaza veya büyük problemler yasamadim hic.Fakat artik izine araba ile yolculuk uzaklarda kaldi benim icin.Allah bütün yolculari darda birakmasin herkese hayirli yolculuklar ihsan etsin.Ama iki hafta icin araba ile Türkiye'ye gitmek cok riskli diyebilirim tecrübeme göre.Yinede hayirli yolculuklar,kazasiz belasiz insallah.
    Evet usta bizde genc yaslarda o yollari cok teptik daha dogrusu bebek iken basladi sonra tek basina gencken simdide ailece kendi cocuklarimiz ile
    her yil diyorum gitmem artik ucak ile gidecem
    yaz geldi mi duramiyoruz

24. BLACKJACK üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)