Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2534 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DiKKAT iZiNE GiDECEK ARKADASLAR

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,702
    1,664 mesaja 3,386 teşekkür aldı
    Gecen sene benim 2004 model e klassenin Getriebe si onceden bir belirti vermeksizin Saar yolunda bozuldu..adac den bir haftaligina kiralik araba aldim,plus uyelik vardi ve araba yi warteschlange ye cekip bir hafta sonra eve getirdiler..bana komplett lager ve siemeringlerle beraber Getriebe yaptirmasi da icinde 1000euroya maloldu.3hafta sonra achselerden biri curumeye baslayinca ve Partikel Filter da devamli masraf cikarinca 4000 bin gaymaga satip 2011 model e Klasse alip izne gittim gelincede sattim,cok guzel yolculuk oldu,5000 euro ya izin yapmis oldum,hem havasini attim hemde gelince problemsiz satabildim..
    Demem oki,urlaub check yaptirin ve bozuk arabayla yola cikmayin,burda sparen yaptiginizi zannettiginiz 500 euro size izinde 5000 euro geri donebilir diye buraya gecen haftada yazdim..
    ALLAH buyuktur elbette ama tedbirinizide almalisiniz.. gerci bu durumda arkadasin yapacagi bir sey vardi diyemeyiz,lakin 2007 model arabaninda 10senede sansiman atmasi da sasilacak is..
    Gecmis olsun diyelim..adac kendi ic yasasina gore davranmis,sozlesmesi boyle..
    Buraya gore yazmiyorum ama sorumsuz ve tedbirsiz toplum olmaktan cikip,izne gidiyorum diyerek aklimizin basimizda olup olmadiginada bir bakalim..
    Ayrica arkadas tuzaktan bahsetmis,tuzak turkiye de kurulmus,kendi milletimiz bizi kaz gibi yontarken gavur bildigimiz milletin bir kurulusu kanunlari konusturuyor..siz siz olun turkiyeye ulasinca kendiniz ve annenizden baska hickimseye guvenmeyin..bu milleti boyle simartan tomar tomar eurocuklarla turkiyeye gidip bonkerlik toslayanlardir..
    Konu webci tarafından (27 Haziran 2017 Saat 01:40 ) değiştirilmiştir.

2. 7 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)