Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2520 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DiKKAT iZiNE GiDECEK ARKADASLAR

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye maximax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    4
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Alıntı Burclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @maximax

Bence ADAC doğru karar vermiş, Arabanın Liste fiyatından daha fazla masraf çıkarsa tabiiki ödemezler, sen burda olsan bence burdada ödemezler, kendini ADAC nin yerine koy sen ödermisin ???

Başta okuduğumda en az 20.000€ luk araba sandım ama ADAC 5000€ liste fiyatı dediğinde sebebi anlaşıldı.

Bence hiç uğraşma sat gitsin orda, artık kaça giderse, bilet ve masrafların çıkar bari.
    slm kardes neden böyle bilir bilmez her konuya zipliyorsun kim 20000€ arabayla izine gidiyor belki se gidiyorsun olabilirya istersen 70000€ arabayla git farzetki sende yolda kaldin arabani vurdun yakdin her neyse adac sanada aynisini dese cok rahat bir sekilde okay siz haklisinizmi dersin demessin aracini cektirmek istersin canim kardes.. bu olay yirmibin liralik felanla alaka degil bak ben her sene gelirim bazi vatandaslarimizin aaltinda 600€ araba var . ben bir sakinca görmüyorum herkes kazancina göre biner ADAC sözlesme yaparken ne diyor NERDE KALIRSANIZ KALIN EVINIZIN ÖNÜNE KADAR CEKERIZ DIYO... bana öyle dedilier haaaa yukarda arkadasin birisi sözlesmeyi buraya sunmus kendisine tesekür ederim amaa hangimiz bu sözlesmeyi okudukki? sadece bize sözlesme yaparken söylediklerine inaniyoruz 2sene önce benim bir tanidik austuryada motoru bozuldu arabanin degeri 2500€ ADAC geldi arabasini evine kadar cekti bu ona yapiyorlarda bana neden bu postayi koydular
    nedenini söyleyim CUMHUR BASKANIMIZ RECEP TAYIP ERDOGAN bunlara diz cökdürüyor sonucdada bunlarda bizi ezecek neyse isterimki kimseninnbasina gelmesin kimse yolda kalmasin ister pahali araci olsun ister ucuz ....atma isine gelince öyle kafana göre atamassin SATAMASSIN onu unut saygilar

Alıntı haveri68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta ne oldu arabaya merak ettim simdi araban otamatik mi notlauf da mi kaldi yada notlauf da sürebiliyon mu aciklik getir ,belkit yardimimiz olur ,cünkü bir yakinin basina geldi otamatik sanziman sorunu yapti dediler sorun sanzimanda degil sanzimanin otamatik kutusunda oldu kutuyu degisinci sorun cözüldü ,eger otamatikse notlauf da yavas sürebiliyorsan sanziman degil steuergerät de sorun oluyor oda 400-500 € hallloyor

mersedes te hastalik otamatik sanzimanlarda
    slm haveri68 benim aracin sanzimani zencirliymis zenciri koparmis tabiki kopuncada icini hep parcalamis beyine kadar hasar görmüs ankarda topladilar ama 4.5.kilometre gitdikden sonra kendi kendine vites kücüldüyor yada not programina geciyor. yada vites bosdaymis giibi birden motor bagiyriyor yigilip kaliyor sanki deprazli araba süsüyorsunda deprazi siyiriyor gibi yani bu pozisyona getirmek icin adamlara 6500tl ödedim inanki simdi bunu yapan yeride Tüketici Haklarina siyket etdim ..adam resmen bana diyorki ben aracini yürütürüm dedim yürütdüm sürersinn demedim diyor buyur burdan yak ) dedimya mafya olmus bunlar bende mahkemeye verdim
    Konu Memoli1976x tarafından (05 Temmuz 2017 Saat 14:15 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi maximax üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)