Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2502 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DiKKAT iZiNE GiDECEK ARKADASLAR

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye maximax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    4
    9 mesaja 11 teşekkür aldı

DiKKAT iZiNE GiDECEK ARKADASLAR

slm arkadaslar ben almanyada kaliyorum bu sene izine geldim arabamla.. arabam yolda agriza yapti istanbulu geicince yolda kaldik sanziman bozuldu

arabam mercedes B200 cdi 2007 model otamatik vites neysee konuya gelelim.. ADAC denen serefsiztlere üyeligim var adac plus var benim. telefon actim türkiyeden yolda kaldim dedim

kaldigim yeri söyledim 1saat sonra beni aradilar kusura bakmayin sizin aracinizi cekemeyiz üyeliginizde bir sorun var dediler. neyse kendim cekici ayarladim 1200tl ye cekdirdim parayi be ödedim

aradan bir gün sonra aradilar biz cekeriz araciniz dediler bir yanlislik olmus dediler neyse ben cekdirdim dedim ozaman faturayi getirin paranizi öderiz dediler. birde araba kiralaim 7günlügüne onuda kabul etdiler

ankarda sansiman tamircisi bana 5500€ hesap cikardi bende cok dedim topla geri almanyada 1500€ yaptirrim dedim ....tekrar ADAC aradim durumu anlatdim arabami almanya cekilmesini istiyorum burda yapamiyorlar cok pahali dedim

onlarda benim arabayla ugrasan tamirciyle görüstüler tekrar beni aradilar KUSURA BAKMAYIN aracinizi cekmiyoruz dediler???? neden dedim . cünkü arabanizin liste fiyati 5000€ imis tamir masrafi 5500€ imis bu demek oluyorki sizin araciniz....wirtschaftschaftliche totalschaden aracinizi atabilirisiniz biz cekmeyiz dediler... eeeee simdi burda kaldim arac 1aydan beri ankarada sanayide yapamiyorlar biri yaparimdedim 6500tl verdim yapamadi parada gitdi bunlarin hepsi mafya olmus almanci arabasi görünce hepsi usta oluyor parayi alinca yapacagimiz birsey anca bukadar olur deyip atiyorlar disari simdi size soruyorum ADAC nin yaptigi mantiga sigarmi benim 6500€ degerindeki aracimi cöpe atmami öneriyor ben 110€ senelin -ADAC ye para ödüyorum bu parayi benim arabamin degerini ögrenmek icinmi ödüyrum Dikkat edin arkadaslar izini cok vatandasimiz araciyla geliyor ayni hepimizde ADAC miz vardiye güvenip yola cikiyoruzayni tuzaga düsebilirsiniz ... ben bunu almanyaya varinca avkata vercem hakkimi aricam bana inanmayan arkadasalar özelden üyelik numarami söyleyebilirim .simdi halen türkiyedeyim bir cözüm yolu ariyorum aracimi nasil cikartacamgimi bilmiyorum edirneye kadar gidebilecegini aklim kesmiyor gitse ordan tirene bindirip villaha kadar düsünüyom ama edirneye toplam ankaraya 3hafta boyunca git gel masrafi tamirle cekiciyle beraber 10000tl harcadim
    buda serefsiz ADAC nin yüzünden oldu größten betrugsfälle von ADAC

2. 2 kişi maximax üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)