Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2466 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Araba teybi zor karar !

Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    17 mesaja 34 teşekkür aldı
    Alıntı ZANDER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam bende Android cihaz almak istiyorum ama benim arabaya hic biri olmuyor saniyorum bendeki arac Ford smax ve Ford convers+ var,birde orginal teyp sökülünce Klima anlage nin komple armatürüde beraber geliyor bitisik bunu ayirmanin bir yolu varmi?vede bununla calisan bir Android teyp varmi? bu konuda bilgisi olan arkadas varmi?oluyormu oluyorsa nasil yapilir?
    Bunlar S-Max icin
    http://www.ebay.de/itm/Autoradio-And...kAAOSw-0xYb2WI

http://www.ebay.de/itm/7-Android-6-0...MAAOSwUKxYhGPl

http://www.ebay.de/itm/64Bit-Octa-Co...sAAOSw32lYpB8B

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    63
    9 mesaja 20 teşekkür aldı
    [QUOTE=RealMidway;158773]Garaveli Ustanin verdigi su linkteki benim Radyonun aynisi:

[URL="http://www.ebay.de/itm/Android

Aynen benim almak istedigimde bu yanli bu aleti

Xthron

ve jiyong da satiyor Opel astra icin

benim karar kilamadigim alet degil aleti satan markalar hangisi daha kaliteli onu bilmek istiyorum.

RealMidway kardes aleti denedin mi bütün özelliklerin hepsi calisiyor mu ses kalitesi nasil ?

Jiyong markasini bayagi methediyorlar ama onun sundugu buna benzer alette cd player ile Dual sistem yok.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    63
    Asagida Midway kardes link atmis hatta onu kullaniyor

benimde almak istedigim iste o

66bozo66 kardes.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    63
    Midway kardes sen satin aldigin zaman aleti kac günde geldi 2- 3 hafta sürdümü ?

Cevap yazarsan cok sevinirim.

Ebay da yazmis bugün alirsan 6 Juli bis 14 Juli diye.

Nasipse 14 Juli yola cikiyorum.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    Alıntı kemence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Midway kardes sen satin aldigin zaman aleti kac günde geldi 2- 3 hafta sürdümü ?

Cevap yazarsan cok sevinirim.

Ebay da yazmis bugün alirsan 6 Juli bis 14 Juli diye.

Nasipse 14 Juli yola cikiyorum.
    Bana 1 Hafta icerisinde geldi, Almanyadan gönderilmis.

7. RealMidway üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    Ses Kalitesi ayni Comanddaki gibi, Comand Alpine firmasina ait. Ben bir degisiklik farketmedim. Bütün Özellikleri calisiyor, Dual Sistemi bilmiyorum ama Mesela Mediaplayer Calisirken Navi de Calisiyor.

Tecrübeli Üye 66bozo66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    132
    27 mesaja 47 teşekkür aldı
    Realmidway kardes eger navi calisirken mediaplayer i durdurman gerek veya ayarlar üzerine navi tarafindan anweisung gelince müzigin sesini sistem automatik ayarina göre kisiyor.

10. 66bozo66 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    70
    12 mesaja 15 teşekkür aldı
    RealMidway Selam Usta ben biliyorum var Ford lar icin bu tur Android cihazlar lakin orginal teyb sökünce armaturbrett te Klima anlagenin tuslarida beraber geliyor orginal teybine bagli onu ayirmanin bir yolu varmi acaba?merak ettigim olay bu?yoksa bu Android cihazi almayi isterim http://www.ebay.de/itm/64Bit-Octa-Co...sAAOSw32lYpB8B

Yani bu sekilde cikiyor benim gerat sadece teyb gelmiyor bunu ayirmanin bir yolu varmi baktiklarimda yada senin verdigin linkte sadece mms sistem var onu alir takarsam Klima anlage yada diger havalandiirma islemleri olmayacak orasi bos sekilde duracak oda olmaz zaten buna cözüm ariyorum ben
    http://de-en.kfzpix.de/ford/_images/...navi-hsrns.jpg
    Konu ZANDER tarafından (29 Haziran 2017 Saat 22:12 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    Alıntı ZANDER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RealMidway Selam Usta ben biliyorum var Ford lar icin bu tur Android cihazlar lakin orginal teyb sökünce armaturbrett te Klima anlagenin tuslarida beraber geliyor orginal teybine bagli onu ayirmanin bir yolu varmi acaba?merak ettigim olay bu?yoksa bu Android cihazi almayi isterim http://www.ebay.de/itm/64Bit-Octa-Co...sAAOSw32lYpB8B

Yani bu sekilde cikiyor benim gerat sadece teyb gelmiyor bunu ayirmanin bir yolu varmi baktiklarimda yada senin verdigin linkte sadece mms sistem var onu alir takarsam Klima anlage yada diger havalandiirma islemleri olmayacak orasi bos sekilde duracak oda olmaz zaten buna cözüm ariyorum ben
    Bu Videoda Klimayi söküp icindeki Radyoyu degistiriyor. Bilmem Seninkinin aynisimi.

https://www.youtube.com/watch?v=p79V0H9oZRs

Üye
    Ettiği Teşekkür
    63
    Realmidway aleti kaca aldin erisin bana 314 Euroya olur diyor.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    70
    Yok usta keşke öyle olsa bendeki dediğim gibi bitişik klima onu bir ayirabilsem hemen alacagim

Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    31 mesaja 46 teşekkür aldı
    Benim Mercedes w211 220cdi arabamda Audio 20 vardi. Onun yerine eBay´den Xtrons marka cin mali android radyo ismarladim.

ikinci günde Almanya icinden geldi, ayni gün bagladim simdilik memnunum. En cok merak ettigim radyosu idi, oda fena degil.

özbeceriksizlerden indirdigim Navigon 5.71 i kurdum sorunsuz calisiyor. Smartphone ile baglantisi problemsiz.

Araba ile yaptigim telefon görüsmeleri hem benim icin, hem karsi taraf icin gayet kaliteli(Extra mikrofon takmadigim halde).

mp3 müzik, mp4 filmler hic problemsiz calisiyor. Google Play den indirdigim App´ler calisiyor.

Yani sonucta, alet verdigim parayi kat kat haketti.

Aldigim aletin linki:

http://www.ebay.de/itm/OCTA-CORE-AND...cAAOSwc49Y7HN7

eBay Artikelnummer 252857056223
    Konu sls tarafından (02 Temmuz 2017 Saat 15:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazma hatasi

Üye 7minareli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Krefeld NRW Almanya
    Ettiği Teşekkür
    10
    iki senden beri Andorid arabaradrosu kullaniyorum cok menmumun fakat yeni alanlara sunlari tafsiye ederim. interne hafiza cok önemli 4 tane 5 tane usb stick veya sd kar t takilsada interne speiche gibi olmuyor onun icin 32 gb lik interne speicher olursa cok iyi olur CD Rom olmasada olur kim CD kullaniyorku sd kar usb stick yeterli. radyoyu acip kapatma veya sesi tusa basarak azaltma ve cogalma cep telefonu gibi sistem olanlar iyi olmuyor acilen sesi kapatmak isteden hizli olmuyor onun icin sesi cevirerek azaltip cogaltmak daha ici simdilerinda DAP var daha iyi. arka Kamera ve ön Kamera DVR kayit yapanlar daha iyi. ve son olarak Android sistem 5,0 dan asagi olanlari almayin

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    8 mesaja 29 teşekkür aldı
    7minareli kardes ikiseneden beri kullandigini belirtmissin.Yani bu konuda tecrübilisin .yukarida yazdiklarina uygun olarak kendine su an alacak olsan hangisini alirdin.Marka veya link olarak verebilirsen iyi olur.Simdiden cevabin icin tesekkür ederim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,201
    6,300 mesaja 28,951 teşekkür aldı
    Alıntı 7minareli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki senden beri Andorid arabaradrosu kullaniyorum cok menmumun fakat yeni alanlara sunlari tafsiye ederim. interne hafiza cok önemli 4 tane 5 tane usb stick veya sd kar t takilsada interne speiche gibi olmuyor onun icin 32 gb lik interne speicher olursa cok iyi olur CD Rom olmasada olur kim CD kullaniyorku sd kar usb stick yeterli. radyoyu acip kapatma veya sesi tusa basarak azaltma ve cogalma cep telefonu gibi sistem olanlar iyi olmuyor acilen sesi kapatmak isteden hizli olmuyor onun icin sesi cevirerek azaltip cogaltmak daha ici simdilerinda DAP var daha iyi. arka Kamera ve ön Kamera DVR kayit yapanlar daha iyi. ve son olarak Android sistem 5,0 dan asagi olanlari almayin
    Bence CD Rom,Bu Gibi Cihazlarda Önemli,
    Her Zaman insanin,Aninda CD Kaynagini,
    Dosyaya Cevirme imkani olmayabilir,
    Diyelim Eline Bir Cd Gecti,Ve Onu Hemen dinlemek istiyorsun,
    Velakin Yaninda,Onu Mp3 Yada Baska Ses Dosyasina Dönüstürme Ekipmanin Yok!
    Durum Böyle Olunca Mecburen,Uygun Zamani Beklemek Zorundasin.
    Bence Böyle Bir Cihaz DVD V.s Desteklemesi Gerekir.

Bu Benim Fikrim.

Tecrübeli Üye 66bozo66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    132
    27 mesaja 47 teşekkür aldı
    bey_tu kardes, herkesin düsüncesi farkli istegi farkli simdi ki zamanda cogu kisilerde mp3 musikler var. eski cd si olanlar genelinde ya yasli kisiler yada bu islerle cok anlamayan kisilerdir. herkes kendi durumuna göre, yasina göre veyada anladigi sekle göre hareket etmeli.

ben mesela vercegim paranin maximum olarak neler cikata bilirim diye basta bakarim arastiririm ona görede yola cikarim. cd/dvd yeri olmasa farketmezdi benim icin, ama cocuklar icin dvd-kopfstütze oldugu icin bana dvd li radio sartti. bu tabi ki yetmiyor ayrica bu radio dual-zone imkaninida desteklemesi gerekiyordu. simdi ben önde dvd koyuyuorum cocuklar dvd bakarken ben navi aciyorum veya musik dinliyorum. dvd-kopfstützeler icin yine cocuklarimin yasina ve istegine göre extra sd-karta filimleri yükledim.

söye söyleyim, misal stauda veya gümrükde cocuklar filim bakarken bizlerde ön ekranda ayni filime bakabiliyoruz.

20. 66bozo66 üyemize teşekkür edenler:

Üye 7minareli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Krefeld NRW Almanya
    Ettiği Teşekkür
    10
    Mesela bende su durumlar cok önemliydi araban whatsappa baglanmak sesli veya görüntülü konusmak Facebook girmek ve YouTube den birseyler dinlemak önemli ve ekrarin büyüklügü en az 8 Zoll olmasi lazim bazi android radyolari denedim whatsappi kayit ediyorsun fakat Telefonlari kayit edemiyorsun herbirinin bir ayri problemi cikti ve 3 cesit Navigation kayit ettim. IGO NAVHIGON ve TOMTOM GO. Tomtom Go yu sonradan silmek zorunda kaldim cünkü hafiza doldu ve SD Kardan da calismiyor. Birde ben Festplatte taktim , bazi radyolar festplateyide kapul etmiyor veya yanlizca 32 gby ta kadarini Kabul ediyor. alanlara söylüyorum 100€ fazla verin iyisini alin sonradan pisman olmayin saglamlik bakimindan hepsi ayni. Araba radyosuna programlari kayit etmek icin araba radyosunu söktüm eve getirdim cünkü wlan evi cekmiyordu. bazilarinda arkada Güclü anten var benimki icerden antenliydi. Önceden arabada her tarafta CD Rom doluydum simdi bir tane yok. Beytu müzik klipleri koymus buraya onlarida yükledim 32gby yakim mp3 50gby fazla muzik klipleri Türkiyeye 10 kere gidip gelsem sirasiyla dinlesem bitmez.

22. 7minareli üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,201
    6,300 mesaja 28,951 teşekkür aldı
    ben Gcen Sene izine giderken arabanin arkasina iki tane tablet halterung alip taktim,iki tanede 10 zoll samsung tablet koydum,
    filim vs ihtiyaclarini cocuklar öyle karsiladi,
    telefonun 30 gb limiti vardi,almanyayi cikincaya kadar hep hotspotu acik kaldi,
    tv bakmak icin v.s gerekli programlari önceden kurmustum tabletlere.
    arabadaki CD playerim Orjinal,Yeni Bir Sey Alip Takmaya gerek duymadim,kendi Zevkime göre bir kac audio cd hazirladim,
    Bana yol boyunca yetti.

Zaten Günlerce Evlerde ,Digital verilerle uhrasiyoruz,Bir De Yol Boyunca Uhrasmaya Gerek Yok.
    Yoksa Teknoleji benimde ilgimi ceken bir Husus.
    Fazlasi zarar.
    Konu bey_tu tarafından (06 Temmuz 2017 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    bu android radyoyu mercedes benz vito 2014 model icin uyar mi. nasil bir cihaz yorum alabilirmiyim
    https://www.ebay.de/itm/142760819341...=carparts-mall

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)