Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2520 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Araba teybi zor karar !

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye 66bozo66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    134
    27 mesaja 47 teşekkür aldı
    selamun aleyküm ve bayraminiz mübarek olsun. ayni sorun bir kac ay önce bendede vardi. ya allah ya bismillah diyip uzun arastirma sonrasi su özeliklere dikkat ettim.

1. Cihazin hizi yani islemcisi Quadcore (4 Kern) veya Octacore (8 Kern)
    2. Android Sistemi en az 5.1 cünkü Android 6, yeni cikan Tefonlarda Android 7 bile var, zaman yüklemek istedigin Programlar Android 4.4 desteklemeye bilir.
    2. Cihazin ROM yani Internespeicher en az 16GB
    3. Cihazin RAM yani Arbeitsspeicher 2GB dan asa olmamasi.
    4. DUAL-Zone Modus (eger bende ki gibi Kopfstützen-DVD Player varsa, sart derim)

Ilk aldigim Radyoda 1GB vardi 2 hafta denedikden sonra istedigim Programlari yükledikdan sonra takilmaya basladi. Satici ile konusarak bu Radyoya anlastik http://www.ebay.de/itm/8-Zoll-Autora...53.m2749.l2649

Radyo geldi hersey güzeldi geldik sonra farkettim ki DVD, DVD Laufwerk olmayincada Dual-Zone modu olmuyor. Bu Dualzone önde Navi kulanirken arkada ki kisiler (misal cocuklar) önde koymus oldugun DVD bakabiliyorlar. Almis oldugum Radyo kayinbabamin hosuna gitti, banada al nasil olsa beraber TR gidecegiz dedi. Onunla konustukdan sonra almis oldugum radyoyu ona verdim kendime bu Dual Zone olan radyo aradim ve simdi bu radyoyu aldim http://www.ebay.de/itm/OCTA-CORE-AND...53.m2749.l2649

Kisa olarak özetlemek gerekirse,
    ilk aldigim iki Radyo Pumpkin, 16GB Internespeicher, Quadcore 4 Kern, Android 5.1, 2GB RAM, Dual-Zone Yok
    Görünüs yapim, islem görmesi o denemis oldugum 25-27 Günlük sürede cok güzeldi. VW Passatda Bass, Ses, Radyo cekim olarak iyidi. Alman Radyosunu cok dinlemedigim icin bazi yerlerde cekim kalitesi düsüyordu. Radyoda kendi Mikrofonu var ve extra istersen birtane Mikrofonda takabiliyorsun.

Suan ki Radyom Xtrons, 32GB Internespeicher, Octacore 8 Kern, Android 6.0, 2GB RAM, Dual-Zone.
    Hersey süper hizli, Hafizasi büyük, Radyo Cekimi diger Radyoma bakarak daha iyi, Ses ve Bass da iyi.

Bu Radyolarda Kennzeichenkamara takili, Kopfstützenkamera takili. Original VW GPS baglantisi oldu (adapter ile), OBD2 Bluetooth Adapter bagli.

Google de aratma yap Pumpkin ve Xtrons hakkinda iyi seyler okudum. Herseyde oldugu gibi vermek istedigin Fiyata bagli hersey.

Umarim yardimci olabilmisimdir. Sorun olursa yardimci olmaya calisirim.

2. 66bozo66 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)