Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2460 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMW E61 kislik teker

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı

BMW E61 kislik teker

Merhaba arkadaslar, BMW 5 er E61 (Bj 2006) icin kislik teker lazim bana. Eski kisliklarin ikisi artik bitik, ikisi de belki bir sezon daha gider ama ben almisken 4 tane yeni almak istiyorum.

225/55/ R16 idi eski tekerler. Sadece teker alip bu eski tekerlerdeki Alufelgen leri kullanmak istiyorum, yani R16!

Sorum su, ben simdi eski Felgenlere yine ayni 225/55 mi almaliyim yoksa misal 225/50 ya da 225/45 alip takabilir miyim?

Yazliklarim 225/50/ R17!

Birde bu tip araba kullananlar kislik hangi marka ile iyi/kötü tecrübeleri oldu paylasirlarsa sevinirim.

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Merhaba Arkadas
    Bende E60 var kisin 225/55 R16 kullaniyorum Continental den cok memnunum Tavsiye ederim.
    Eger baska ölcüde lastik almak istiyorsan Eintragen ettirmen lazim vede tacho anpassung yapman lazim tekerlegin umfangi yani capi degistigi icin bosuna masraf etme
    yada yazlik ölcülerin gibi 225 50 17 alacaksin ama onada ayri Felge lazim ama sen yaz kis lastikleri Felge den söktürüp takarim diyorsan baska.
    Benim Tavsiyem suanki Felgelerdeki ölcüdeki lastikleri al ve taktir yokyere ugrasma.
    selamlar

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Conti sanirim en pahali olanlar piyasadakilerden. Ebay e koymustum kisliklari belki giderler diye ama malum izin sezonu ve yaz, kislik teker arayan alan cok nadir!
    Büyük ihtimal dedigin gibi yapicam yani kisliklardaki jantlara yeni teker alip taktircam. Her sezon ayni canta teker degistirmek akil isi degil bence.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Fiyatlar 110 120 € civarında, olması lazım teker başı.Ben geçen sene, cantlarıma 90€ verdim. Lastiklerede 60€.Sıfır Continental müşterinin birisi almış Arabasına ama sonra arabasını satmış lastikleride istememiş bende o ara lastik arıyordum denk geldi, yoksa 350€ tutardı 4 lastik. Ama illa Continental almak zorunda değilsin tabiki
    Nexenlerde iyi diyorlar ama kullanmadım tecrübem yok.

Her sezon canttan lastik söktürüp taktırmak lastik ömrü içinde iyi deyil Balon yapıyor bazen.Sen arada ebay kleinanzeigene bak bazen çok kullanılmamış lastikler oluyor şansına denk gelir belki.

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Ara sira göz atiyorum, kisa daha vakit var. Iyi fiyata almissin sen. Tabi ki degisik iyi markalarda var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)