Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2479 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leinfelden-Echterdingen civarini bilenler (Stuttgart)

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı

Leinfelden-Echterdingen civarini bilenler (Stuttgart)

Arkadaslar merhaba, benim bu Cuma günü kismet olursa Leinfelden-Echterdingen de bir is görüsmem var. Cuma namazi icin cami aradim nette ve bir cami buldum ama emin degilim cami hala acik mi diye.

http://www.filder-moschee.de/projekt --> Bu yeni caminin projesi. Anladigim kadari ile yeni camiyi yapip buraya tasiyacaklar. Nette iki tane telefon numarasi buldum ama dün birkac kez aramama ragmen kimse cikmadi. Face sayfalarindan mesaj attim henüz cevap alamadim.

Cuma´yi kacta kiliyorlar acaba diye soracaktim yani normal vaktinde mi yoksa 14:30 da mi diye. tabi ki eger cami hala faaliyette ise. Moscheesuche sayfasinda bazen buldugum camilerin bilgileri güncel olmayabiliyor. Buldugum adres Karlsruher Str. 15-17.

Birde isim bittikten sonra gitmisken o tarafa Tübingen´i gezeyim diyorum biraz. Temiz, güzel, tavsiye edebileceginiz yemek yerleri (Tübingen ya da Stuttgart ici de olabilir) ya da gezip görülecek yerler hakkinda yardimlarinizi bekliyorum
    Konu hope41 tarafından (05 Temmuz 2017 Saat 19:58 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Facebook sayfasindan bir arkadas cevap yazdi sagolsun, cep telini de vermis arayip bilgi aldim, cami acik ve normal vaktinde kiliyorlarmis Cuma namazini.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)