Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2458 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dropshipping!!

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Dropshipping!!

Merhaba arkadaşlar bu dropshipping olayını detaylı olarak bilen birileri varmı biraz araştırma yaptım. Okuduğum kadarıyla kafama yattı. Lakin genede tam güvenemiyorum. Aranızda bi şekilde satış yapan varmı, varsa güvenilir site paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür edrim

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    kardes, kesinlikle uzak dur bu tür sayfalardan! buralardan adam akilli ürünler kesinlikle alamassin! 150,- EUR paran gider ancak zerre kadar faydasini göremessin!

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben bir ürün almayacağım zaten großhandel in malını satacağım üzerine kar koyup ebay üzeri. Ben hiç bir şekilde para yatirmayacgim bu konu ile ilgili. 150€ param neden gitsin?

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    merhaba genel anlamda bi soru soruyorsun. tam detaili bilgi versen daha iyi olur. ne yapmak istiyorsun . bilgisayar tecrüber var mi. part time mi yapacaksin vs vs

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba genel anlamda bi soru soruyorsun. tam detaili bilgi versen daha iyi olur. ne yapmak istiyorsun . bilgisayar tecrüber var mi. part time mi yapacaksin vs vs
    Bilgisayar tecrübem var. Part time yapacağım çünkü çalışıyorum. Eşim rahatsız olduğundan işten çıkmak zorunda kaldı. Haliyle tek kişi calisarak geçinmek biraz zor

Ettiği Teşekkür
    497
    droppshipping yada e commerce burada hizli bir sekilde anlatmasi zor. örnek tekstil satmak istiyorsun ve hersteller bu ürünler ohne Pflegehinweise yollarasa, sana abmhanung gelir . bu bir örnek ve burada cok örnek de yazabilirm.... pflegehinweise siz yollarsa sana avukatlardan abmahnung gelir...... yazdigim gibi e commerce burada anlatmasi zor.... kendine güveniyorsan yap derim yoksa bu isden anlamiyorsan uzak dur.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    droppshipping yada e commerce burada hizli bir sekilde anlatmasi zor. örnek tekstil satmak istiyorsun ve hersteller bu ürünler ohne Pflegehinweise yollarasa, sana abmhanung gelir . bu bir örnek ve burada cok örnek de yazabilirm.... pflegehinweise siz yollarsa sana avukatlardan abmahnung gelir...... yazdigim gibi e commerce burada anlatmasi zor.... kendine güveniyorsan yap derim yoksa bu isden anlamiyorsan uzak dur.
    Peki üstat bana özelden anlatman mümkünmü anlatabilirsen sevinirim gerçekten

Ettiği Teşekkür
    497
    merhaba erkanfaruk,

tanisdigimiz icin memnun oldun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)