Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2477 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Verivox..... Kullananlar dikkat etsin..

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    688
    169 mesaja 299 teşekkür aldı

Angry Verivox..... Kullananlar dikkat etsin..

Arkadaslar kendim sahsen 6..7 senedir check24 müsterisiyim mayis ayinda burda konusunuda isledigim ev telefonu ve internet sorunlarim yüzünden nette arastirma yaparken en uygun Verivox üzerinden angebot vardi ve bende oradan unitimedia ya geceyim dedim. online antrag yaptim isleme konuldu verivox a anmellden yaptim kendimi aslinda daha o zaman anlamistim bi düzensizlik oldugunu normalde verivoxa üye olup anmeldin yaptigimda benim unitimedia icin yapmis oldugum antrag görükmesi gerekirdi ama detayli bi bilgi yoktu hatta veivoxtan bana gelen emaillerin hic birindede yapmis oldugum antragin detayli anlatimi ve gösterimi yoktu. Ama pek üstünde durmadim sonucta verivoxta büyük firma yamuk yapmaz diyordum icimden ama diger yandan süphelerimde bosa cikmadi. Unitimedia verivox üzerinde görünen benim antrag yaptigim sekilde olmadi hadi onu gectim verivox SOFORT BONUS 100 euro diyordu bana 30 euro gönderdiler unitimediyayi aradim kadin yapacak biseyim yok dedi normalde en az 6 ay ücretisiz olmasi gerekiyordu sonrasinda aylik 25 euro olacakti ama unitimedia benden direk aylik 35 euro cekmeye basladi kadin dedi o zaman agustostan itibaren size 25 euro yapalim. Verivox a döndüm dedim sofort bonus neden 30 euro normalde 100 euroydu adam diyor elinizde 100 euro oldugunu belirtir belge emaill.. vss gösterin :O iste isin ince yani bu bana zaten yapmis oldugum antrag icin hic bi sekilde detayli emaill vss göndermedilerki bide istiyorlar. Arkadaslar ben ilk ve son olarak bidaha verivoxa kesinlikle güvenmem check 24 de bugüne kadar en ufak bi skinti yasamadim. Bilginiz olsun uyanik olun TUZAGA düsmeyin SAYGILAR

2. 2 kişi SesSizliK üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler