Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2444 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alici mali aldi ama simdi vaz gecti almaktan

Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı

Alici mali aldi ama simdi vaz gecti almaktan

Slm arkadaslar gecen pazar ebayda 88€ bir mal sattim bozuk ve basler olarak adam mali 88€ aldi sonrada bana yazdi mali kendim gelip almak istiyorum diye , bende olmaz dedim cünkü termin vermeye zamanim yok bu yüzden ebayda ödeme sekli olarak paypal ve überweisen olarak yazdim ,ama adam ilede kendim gelip alacam diyor , bende adama dedim ben lkw soförüyüm ne zaman evde olurum beli degil parayi yolla mali posta ile yollayacam , korktugum ne zaten mal bozuk diye sattim , adam parayi alip mali yollamasan diyor bu yüzden mali almaktan vaz gecti ben bunu ebaya nasil sikayet edecem sikayet linki varmi

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Safak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasra Tavşan adasından
    Ettiği Teşekkür
    52
    30 mesaja 55 teşekkür aldı
    Malı Versichert gönderecem, Birde Paypal ile ödeme yapacaksin daha neden korkuyorsun ki diye yaz..

Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    Adam illede kendim alacam diyor

Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    Gecenlerdede bir elektrik jenaretörü aldim adam mali bozuk satiyorum dedi , jenaretör calisiyor ama elektrik vermiyor disari diye yazmis . Aleti aldim cihaz geldi , o kadar ugrastim cihaz calismadi . Yani cihaz calisiyor sadece elektrik vermiyor dedi ama cihaz bana geldi hic calismiyor , adama dedim cihaz geldi benzin koydum ama calismiyor , adam bana bende calisiyordu belki posta da bozuldu dedi bu yüzden malida almam geri parayida yollam dedi adami avukata verecem birsey cikarmi acaba adamin yazdiklari asagdaki yazi
    ______________------

Ich versteigere einen defekten Inverter-Stromerzeuger der Marke Zipper. Das Gerät wurde angeschafft für den Fall eines Stromausfalls und wurde dementsprechend nur selten benutzt. Ich lasse es jedes Jahr einmal zur Probe laufen, nur diesmal funnktionierte es leider nicht: Der Generator lässt sich einwandfrei starten und der Motor läuft problemlos, ebenso leuchtet die Betriebs-LED grün (siehe Foto), nur Spannung kommt leider keine an den Steckdosen an. Der Stromerzeuger wurde weder überlastet, noch sonst in irgendeiner Weise "schlecht" behandelt.

es handelt sich um einen Inverter-Stromerzeuger mit 4-Takt Benzinmotor und max. 2000W elektrischer Ausgangsleistung (echter Sinus, deshalb auch für den Betrieb empfindlicher Geräte geeignet). Das Gerät ist relativ leise und stellt die Motorleistung/-drehzahl je nach benötigter Leistung automatisch ein.

Das Gerät ist defekt und deshalb nur für Bastler und Leute, die sich damit auskennen, geeignet!

Dies ist ein Privatverkauf, deshalb keine Rücknahme, Garantie oder Gewährleistung! Bitte bieten Sie nur, wenn Sie damit einverstanden sind!

Am liebsten wäre mir eine Selbstabholung in 87616 Marktoberdorf. Versand ist möglich, kostet aber aufgrund des Gewichts voraussichtlich ca. 17 Euro. Für den Versand werde ich den Benzintank leeren.

Viel Spass beim Bieten!

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    tam neyi sikayet ediceni ben anlamadim ? anlasamiyorsaniz o zaman "" Kauf abbrechen"" yapin bunu sende yapa bilirsin alici da yapa bilir.

Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    Birinden mal aldim birine mal sattim en üsteki yazim sattigim mal icin asagidaki yazi aldigim mal icin iki side parayi geri ödemiyor

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    yazdigim gibi"" kauf abbrechen " yapa bilirsin

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    birinci olayda zaten malı bozuk almışsın adam da yazmış mal bozuk veya defekt geri almam diye şimdi neyin parasını istiyorsun

ikinci olay ise adamı ebay e şikayet edebilirsin bir yerlerde Fall Öffnen var oradan şikayet edebilirsin

kanunen EBAY de yapılan satışlar anlaşmalı satışlardir mecbur almaya ve ödemeye

uğraşmak istiyorsan ve birde avukat sigortan varsa avukata ver ödesin hep onlar yokuşa sürecek değil ya

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    Satici motor calistigini söylemisti.. arkadasimiz da diyor ki, motoru bile calismiyor.. yani cit bile demiyor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)