Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2488 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dubai Tatil icin bilgi lazim / izin tavsiyeleriniz

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    Dubai da Hersey Dahi otel cok cok nadir var.
    Sayili diyebilceklerin arasinda, Buda Icki Konseptinden dolayi diyorlar ama hotellerde bira satiliyor ve fiyatlarida uygun degil 1 bira 3 sene önce gittigimde 5 Euroydu kücük siselerde.
    Disardan Alisveris yapabilirsiniz icecek falan alkohol kullanirmisiniz bilmiyorum ama ararsaniz onuda bulursunuz...
    Gezip görülebilcek pek birsey yok aslinda 20 senelik kurulmus bir ülke..

Burj Khalifa yaninda Alis veris magazasi var büyük icinde Büyük Akvaryum filan var orayi gezebilirsiniz. eger Burj Khalifaya cikmak isterseniz bunu gitmeden önceden reserve etmenizi tavsiye ederim orda en azindan 4 bes gün sonrasina rezerve ettirebilirsin sansin olursa...
    Aksam günesi batiminda Orda olan Yapay denizmi diyim artik su da filan güzel isiklandirma filan oluyor.
    Bir Cafeteria var ismi karam Burj Khalifanin hemen yaninda kahve icebilirsin..

Burj Al Arab oralari ne kadar gezilmeye deger bilemem ama gitmisken görüm diyorsan gidebilirsin ayni gün Pamiye adalari diyebilirim..

Aquawentura wasserpark cok güzel havuz tavsiye edebilirim...

Araba ile Safari yapmak istersen safariye cikmak güzel olur.

Sahsen gittigin yerle sana önerecegim hotelin arasinda büyük fiyat farki yoksa 300 lira fazla ver ama buraya git diyebilirim

Hotel Atlantis The Palm

Ben Sonradan gördüm ve baya hosuma gitmisti, Frankfurt a yakin oturuyorsan Ucusunu Frankfurt üzeri fiyat kontrolünü ettirmeni tavsiye ederim.

Ben Isvicreden Frankfurt a gelip ucmustum 1500 euroya yakin fiyat farki olusmustu.

Benim gittigim yer Ras Al Khaimah di dubai a 50 km filan uzakliktaydi Al Hamra Resort diye hersey dahi olmayinca biraz farkli oluyor eglence aktivasyon filan da yoktu her gece canli müzik

Simdikten iyi tatiller.

2. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)