Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2481 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Diesel araclar icin karar cikti

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    259
    128 mesaja 248 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen sanirim konuyu tam anlayamamissin. Disel yasaklanmasi olayi, sadece havada belli miktarda kirlilik oldugu zamanlarda uygulaniyor. Stuttgart´a disel arac giremez diye bir sey yok, sadece belli zamanlarda belli bölgelere giremiyorsunuz. Devlete ait araclara vs. zaten bu kisitlama su an yok ama buna ragmen bu araclar da muhakkak ki zamanla yok olup gideceklerdir. Su an yasaya uygun tek bir adet dahi araba üretilmedi ve kayit edilmedi. Amac araba satisini artirmak degil, zehir sacan araclardan kurtulmak. Bilime inanmamakla nereye kadar yol alabiliriz? Bilim adamlari yaptilar bu tespiti, politikacilar ise üreticilerle birlikte yillarca bizden gizlediler.

Su an Stuttgart´ta oturan bir insanin disel motoruna destek cikmasi intihardir.
    Ustam konuyu hiç yanlış falan anlamadım gayet iyi anladım, bu tamamen Satışları artırmak için bir Taktik başka birşey deyil bunu kendim iş yerinde ve Zulieferer de görüyorum.

Hadi o zaman Stuttgart da Mercedes desinki müşterilerine hava kirliliği olduğunda arabayı kullanmayın.

Diyelimki Almanyada yasaklandı veya Düzeltildi bir tertibat takarak, komşu ülkeler ne olacak onlar uygulamadığında aynı hava buraya gelmeyecekmi.

Sonuçta bunu uygulamak isterlerse tüm dünyada uygulamari gerek aynı havayı soluyoruz.
    Konu Burclu tarafından (29 Ekim 2017 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.

2. Burclu üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)