Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2429 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kombassan için elinde mahkeme kararı olan

Tecrübeli Üye aksarayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    638
    85 mesaja 232 teşekkür aldı

Kombassan için elinde mahkeme kararı olan

Merhaba arkadaşlar ben şuan Türkiye'deyim Kombassanı şahsi olarak mahkemeye vereceğim elinizde kazanılmış bir mahkeme kararı var mı. Aradım ama bulamadım. Varsa bana iletirseniz işim çok kolaylaşacak şimdiden teşekkür ederim hepinize
    Sağlıcakla

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye tijger1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    9
    12 mesaja 28 teşekkür aldı
    Kombassan daha batmadiki..Mahkemeden bi sonuc alicani sanmiyorum..Alsan bile batmadigi icin sermaye arttirimina gidiyoruz kar payi veremiyecegiz der.. Bu senin zamaninda imzaladigin kontratta madde olarak var..Bu durumda kar payi almiyacagim diye imzaladin..

Yani kisaca sonuc alacagini zannetmiyorum..Yinede sen bilirsin..

Ettiği Teşekkür
    638
    Daha önceden kazanılmış bir mahkeme kararı lazım bana, emsal karar olarak mahkemeye vereceğim, bulabilirsem işime çok yaracak.
    Bir çok kazanılmış dava var ama elimde karar yok nette bulamadım.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Kombassan magdulari icin Önemli

Arkadaslar BORSAYA KAYIT OLMAMIS MAGDURLAR, kombassan holdingin sitesindeki 24 ekim 2012 yayinladigi ORTAKLARIMIZA MEKTUP duyurusundaki borsaya girdikten sonra 7. senenin sonunda tüm ortaklarin borsaya kayit mecburiyeti yazisi kaldirttirilmistir bundan sonra borsaya kayit mecburiyeti yoktur hic bir hak kaybida söz konusu degildir. millete yine Kandirdilar.

Böylece 70% hisse kendileri aldilar
    borsada olanlar 25% ( mahkeme artik kabul etmiyor )

halen elinde olan hisseler 5% bunlar kesinlikle borsaya girmesin , Mecubur diye bir sey yok . dava acin paranizi alin,

Ben bu hafata davami actim geldim , isterseniz davanizi bir evel acin veya acmayin bu size kalmis.

http://www.hurriyet.com.tr/35-bin-al...arisi-40519545

Ben bu hafata davami actim geldim , isterseniz davanizi bir evel acin veya acmayin bu size kalmis.

yardimci olmak istiyene yardimici olurum ,
    Konu cimi tarafından (19 Ağustos 2017 Saat 10:03 ) değiştirilmiştir.

6. cimi üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    638
    Bende mahkemeye verecegim ama avukat kazanilmis bir dava karari var ise daha cabuk alabiliriz dedi.Bir mahkeme karari ariyorum suan, buldugum an mahkemeye verecegim.

ATDD Başkanı Demirci'den kazanilmis dava kararini rica ettim ama kendi avukatina yönlendiriyor dolayisi ile vermedi.

Elinde kombassana karsi kazanilmis bir dava karrari olan var mi?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selam,
    Mahkeme ve avukat masrafları tahminen ne kadar tutar? Tavsiye edebileceğiniz bir avukat varmı?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı cimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar BORSAYA KAYIT OLMAMIS MAGDURLAR, kombassan holdingin sitesindeki 24 ekim 2012 yayinladigi ORTAKLARIMIZA MEKTUP duyurusundaki borsaya girdikten sonra 7. senenin sonunda tüm ortaklarin borsaya kayit mecburiyeti yazisi kaldirttirilmistir bundan sonra borsaya kayit mecburiyeti yoktur hic bir hak kaybida söz konusu degildir. millete yine Kandirdilar.

Böylece 70% hisse kendileri aldilar
    borsada olanlar 25% ( mahkeme artik kabul etmiyor )

halen elinde olan hisseler 5% bunlar kesinlikle borsaya girmesin , Mecubur diye bir sey yok . dava acin paranizi alin,

http://www.hurriyet.com.tr/35-bin-al...arisi-40519545

yardimci olmak istiyene yardimici olurum ,
    sahincom isimli Üye şuanda online konumundadır
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selam,
    Mahkeme ve avukat masrafları tahminen ne kadar tutar? Tavsiye edebileceğiniz bir avukat varmı?
    Konuyu düzenle/Sil Mesajı Düzenle Hızlı Cevap Cevapla Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    182
    48 mesaja 109 teşekkür aldı
    Yıllar önce babam mahkemeye vermişti. Tam emin değilim. Rechtschutzversicherung vardı. Ya kombasan di yada jetpa. Eline bişey geçmedi. Turkiyede avukata gitti. Paramı alırım dedim. Birde davayı kazanırsam bilmem yüzde kaç isterim demiş. Babamda vazgeçti. Bir ara bende çok aradım. Dosya numarası yok. Bazılari kazandığını yazmış. Hatta dernek bile kurulmuştu almanyada

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)