Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2471 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1409 tl emekli maasi alcam. daha bankadan cekmedim. maas dogru mu baglanmis?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    yapilan hesaplama dogrudur itiraz etmene gerek yoktur ,cünkü annen üc degisik yasanin ücünede tabi yani 1999 önce günleri var 2008 sonra günleri var onun icinde maas böyle düsük oluyor ,egerki annen borclanmasinin tamamini
    2000 yilindan önce tamamlamis olsaydi alacagi maas 1670 tl olacakti ,yada 2008 önce tamamlamis olsaydi 1550 tl maas alacakti ama ,2008 yilindan sonra borclanmayi yaptigi icin su an almis oldugu maas dogrudur .
    burda siyasete girmek istemiyorum ama akp hükemeti 2008 yilinda yasayi degistirdi onun icin annen 2008 yilindan sonraki borclanmasinin yüzde 30,12 aliyor yukarida kendin yazmissin 1999 önceki yillar ecevit hükemetinin ayligi %61 yasar okuyan anap o kisitlama getiriyor % 45 AKP buna yeni bir kisitlama getiriyor % 31 bana göre iyi maas almis bundan sonra bunun yarisini dahi alamayacaklar . Durmak yok yola devam AKP savunuculuruna duyurulur .

2. 3 kişi haveri68 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)