Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3144 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 132 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi kredi karti tavsiye edersiniz

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Evet arkadaşlar test sıger ve şifreyi kendin beliryosun ve devamlı bedava diye bu kartı aldım
    https://www.visaworldcard.de/kreditk...ard&aid=ICAA28

Ve denemek için 5 gün banka matikten 200€ para çektim para çekerken hiç bir ücret kesilecek diye bir bildiri vermedi bankamatik
    Onlein konturol ettim gerçekten 200€ borcumun olduğunu yazıyordu bu gün tekrar konturol ettim 8€ işçilik ücreti 208€
    Söylenen tarihte hesaptan çekiliceğiğni yazıyor yani bu bedava kartlar bence tamamen dölandırıcılıktan başka birşey değil

2. 2 kişi .onur üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    peki geldautomattan para cekmeyince yani sadece kart ile ödeme yapincada faiz aliyorlarmi

Alıntı .onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar test sıger ve şifreyi kendin beliryosun ve devamlı bedava diye bu kartı aldım

Ve denemek için 5 gün banka matikten 200€ para çektim para çekerken hiç bir ücret kesilecek diye bir bildiri vermedi bankamatik
    Onlein konturol ettim gerçekten 200€ borcumun olduğunu yazıyordu bu gün tekrar konturol ettim 8€ işçilik ücreti 208€
    Söylenen tarihte hesaptan çekiliceğiğni yazıyor yani bu bedava kartlar bence tamamen dölandırıcılıktan başka birşey değil

Moderator Speedy123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    203
    1,065 mesaja 3,586 teşekkür aldı
    Dogru okusaydin bilirdin böyle bir para alindigini, yanlis anlamada büyük yazanlar degil kücük yazanlarida okumakta yarar var bazen

Entgelt für den Auslandseinsatz: 1,85% des Umsatzes für Länder der Europäischen Union, in denen der Euro nicht das gesetzliche Zahlungsmittel ist, sowie 2% des Umsatzes für Länder außerhalb der Europäischen Union.
    Bargeldabhebungen in Deutschland 4% mindestens € 5,- und im Ausland € 0,- zzgl. dem Entgelt für den Auslandseinsatz von 1,85% für Länder der Europäischen Union, in denen der Euro nicht das gesetzliche Zahlungsmittel ist, sowie 2% des Umsatzes für Länder außerhalb der Europäischen Union.
    Monatliche Papierrechnung € 1,-

Alıntı .onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

6. Speedy123 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki geldautomattan para cekmeyince yani sadece kart ile ödeme yapincada faiz aliyorlarmi
    Onu daha denemedim kesin onada bir kılıf uydurup alırlar

8. .onur üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    40
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    bende yilardan beri DKB nin war ücretsis cok kez kulandim hic sorun yasamadim limit 500 euro ama ve konto sundan da 500 limit war toplam 1000 ben sadece kredi kartin limitini kulandim aldigin parayi bir ay icinde kapatirsan fayizide yok bildiyim kadar
    ama benim tavsiyem eyer hesabini biliyorsan al bilmiyorsan alma kardesim basini agritma
    ben uzun yola gitiyim icin aldim ne olur ne olmay diye simdiye kadar cok sükür yolda lazim olmadi ama onun sayesin de de kimseye muhtac olmadim lazim oldugunda aldim hemen kapatim fayiz dediyim gibi bir ay icinde ödeme yaparsan yok

10. mekintos üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    849
    daha öncede acikladim banada yeter 500 1000 euro limit zaten ec kart kullaniyorum genelde kredi karti sadece otellerde ve arac kiralarken lazim oluyor o yuzden istiyorum

Alıntı mekintos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende yilardan beri DKB nin war ücretsis cok kez kulandim hic sorun yasamadim limit 500 euro ama ve konto sundan da 500 limit war toplam 1000 ben sadece kredi kartin limitini kulandim aldigin parayi bir ay icinde kapatirsan fayizide yok bildiyim kadar
    ama benim tavsiyem eyer hesabini biliyorsan al bilmiyorsan alma kardesim basini agritma
    ben uzun yola gitiyim icin aldim ne olur ne olmay diye simdiye kadar cok sükür yolda lazim olmadi ama onun sayesin de de kimseye muhtac olmadim lazim oldugunda aldim hemen kapatim fayiz dediyim gibi bir ay icinde ödeme yaparsan yok

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    263
    203 mesaja 527 teşekkür aldı
    DKB bunun üzerine kart tanimiyorum cok memnunum hele türkiyede cok ama cok isime yariyor daha bir kurus dahi bir kesinti söz konusu degil 3 yildir kullaniyorum

13. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    35 mesaja 60 teşekkür aldı
    Ben de yillardir ING-DiBa'´ni Visa Kartini kullaniyorum. Banka hesabim da orada.
    Ama sanki biz biraz kredi kartini yanlis biliyoruz gibime geliyor.
    Kredi karti sahibi olmak demek, illa borca girip daha fazla harcama yapmak demek degil.
    Bankaya extra limit koydurma, o zaman nasil borca girilir cok merak ediyorum :-)
    (Türkiye'deki olay biraz daha farkli, A-kartinin borcunu kapatabilmek icin B-kartindan borc cekip borc ödüyorlar)

Ben kredi karti kullaniyorum ve bütün ödemelerimi bu kartla ile yapiyorum.

- ucak biletleri/otel ve bir cok alisveris islerimi bu kart ile yapiyorum.
    - Türkiye'de bir cok bankadan euro cekebiliyorum, hem de hicbir ücret ödemeden.

Cebimde 20 eurodan fazla tasimiyorum. Paraya ihtiyacim oldugu zaman bütün bankalardan (VISA-yazan)
    para alabiliyorum..

Kisacaci bana cok kolaylik sagliyor.

15. banane78 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    849
    hocam yillik gebühr yada bir islem ucreti yok dimi bu kart da

Alıntı haveri68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DKB bunun üzerine kart tanimiyorum cok memnunum hele türkiyede cok ama cok isime yariyor daha bir kurus dahi bir kesinti söz konusu degil 3 yildir kullaniyorum

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    263
    203 mesaja 527 teşekkür aldı
    hocam yillik gebühr yada bir islem ucreti yok dimi bu kart da
    Hocam hic bir ücreti yok ,en güzel yani Türkiye ye para götürmene gerek yok üstünde para tasimaya son parani burda burak türkiyede ister € ister tl cekebiliyorsun ve hic bir gebühr kesilmiyor tabiki kontonda paran olacak , konto da aciyorsun ,orda da yine hic bir versteckte gebühr yok ben herkese tavsiye ederim cükü ,kimsenin zarari olmaz ,önemli olan schufa problemi olanlari kabul etmiyorlar
    egerki schufa sorunu olmayanlara tavsiye ederim

18. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    849
    Advanzia da altaki listeyi yolladilar size sormak istedim nasil diye sizce faiz oranlari

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    barclaycard new visa 2 yildir kullaniyorum cok menunum hic bi skinti yok yillik ücret yok TR de dahil dünyanin bir cok yerinde ViSA yazili otomatlardan euro cekebiliyorsun ücretsiz diyelim bu ayin 21 inde aylik hesap kesimi bitti sen 22 kasimda 100 euro cektin yada alis veris vss kulandin taaaa ocak ayinin 18 inden ödemeyi yapiyorsun FAiZSiZ dahaa ne olsun

bu arada almak isteyen olursa bana özel mesaj atsin ben tavsiye ettim diye banada 30 euro bonus veriyorlar yeni kart alan kisiyede 20 euro hos geldin bonusu var

Ettiği Teşekkür
    849
    aslinda olabilir senin kartin linki varmi paylasabilirmisn

Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    barclaycard new visa 2 yildir kullaniyorum cok menunum hic bi skinti yok yillik ücret yok TR de dahil dünyanin bir cok yerinde ViSA yazili otomatlardan euro cekebiliyorsun ücretsiz diyelim bu ayin 21 inde aylik hesap kesimi bitti sen 22 kasimda 100 euro cektin yada alis veris vss kulandin taaaa ocak ayinin 18 inden ödemeyi yapiyorsun FAiZSiZ dahaa ne olsun

bu arada almak isteyen olursa bana özel mesaj atsin ben tavsiye ettim diye banada 30 euro bonus veriyorlar yeni kart alan kisiyede 20 euro hos geldin bonusu var

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    aslinda olabilir senin kartin linki varmi paylasabilirmisn
    barclaycard new visa yaz google geliyor zaten orda gir sayfaya bak hatta 25 euro olmus star bonus

23. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    849
    peki faizleri nasil ben uste paylastim onun gibimi

birde gold ve platinum bu kartan fakrlari nedir

barclaycard new visa yaz google geliyor zaten orda gir sayfaya bak hatta 25 euro olmus star bonus
    Konu fuk_18 tarafından (12 Kasım 2015 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    peki faizleri nasil ben uste paylastim onun gibimi

birde gold ve platinum bu kartan fakrlari nedir
    arkadasim faiz sormusssun eger sen kredi karti alipta zamaninda ödeme yapmicaksan hiccccc bulusma alma kredi karti yada git normal privat kredi cek o daha ucuz olur kredi kartlarinin faizi normalden 2 kat fazla olur.

Ettiği Teşekkür
    849
    yok benim anlamadigim su kredi kartini kullandik ve kullandikdan sonra sanirim bir günü var son ödeme tarihi o tarihe kadar odeyince faiz olmuyormu. yada kredi kartini aldik kullandik ondan sonra faizli mi geri odemek zorundasin bunu anlamadim ben gununu gecirmem hic ödememin cunku.

arkadasim faiz sormusssun eger sen kredi karti alipta zamaninda ödeme yapmicaksan hiccccc bulusma alma kredi karti yada git normal privat kredi cek o daha ucuz olur kredi kartlarinin faizi normalden 2 kat fazla olur.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    yok benim anlamadigim su kredi kartini kullandik ve kullandikdan sonra sanirim bir günü var son ödeme tarihi o tarihe kadar odeyince faiz olmuyormu. yada kredi kartini aldik kullandik ondan sonra faizli mi geri odemek zorundasin bunu anlamadim ben gununu gecirmem hic ödememin cunku.
    yukarida detayli yazmistim ama sonkez yine yazayim simdi bu karti aldim diyelim her ayin 21 inde hesap kesimi olur diyelim sen kasim 21 de 100 euroluk bisey aldin aralik 18 de hicbi faiz olmadan senin kontondan cekerler 100 euro yu. Ama sen ayin 22 sinde 100 euroluk bisey almis olsan taaaa ocak ayinin 18 inde yine hic bi FAiZ olmadan ödersin.
    tabi bunlar eger sen bankamdan otomatik ödeme yapilsin cekilsin diye onay verdiysen yok ben kendim her zaman ödeme tarihinde havale yaparim diyorsan o baska diyelim öyle yaptin 100 euro yu zamaninda havale yapmadin iste o zaman FAiZE girmis olursun buda en az %10 dan baslar %20 ye kadar gider kartina göre

28. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    109
    30 mesaja 60 teşekkür aldı
    merhaba arkadaslar

ben allah nasip ederse önümüzdeki yil (2016) araba ile türkiyeye yola cikacam.
    Sila yolunda kredi karti kulanmak istiyorum arti istanbula gezmeye gitmek istiyorum ve istanbulda da kredi karti kulanmak istiyorum

benim banka (volksbank) bu karti veriyor , bu kart doldurulup harcaniyor minusa giremiyoruz yoksa ben mi yalnis okudum?
    https://www.volksbank-rietberg.de/pr...nge-leute.html

Bide bana bunu tercüme edebilirmisiniz??????

Es kann in bestimmten Fällen zu Offline-Transaktionen kommen, die auch zu einem negativen Saldo führen können, zum Beispiel bei Mautstellen, in Parkhäusern, bei Entgelten für den Auslandseinsatz, bei Nutzung von Geldausgabeautomaten oder bei Nutzung zu Kautionszwecken, beispielsweise im Hotel oder bei Autovermietungen.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    42
    37 mesaja 53 teşekkür aldı
    kredi karti kullanacaksan cash para cekmiyeceksin, sadece ödemelerini yapacaksin ve gününden önce yatiracaksin, limiti asla gecmiyeceksin sorun olmuyor ama cash para cekicem 1 ay sonra ödüyecegim dedinmi o zaman isler degisiyor, hayatinda görmedigin kazigi yiyorsun hele gününde ödemeyip minimal limiti yatiracaksan hayatini bitirir, schufa ya girersin habersin olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)