Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3170 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 5 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 132 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi kredi karti tavsiye edersiniz

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Iyi Aksamlar,
    ücretsiz Number26 Prepaid Master Karte tavsi ederim...kendim yaklasik bir yildir kullaniyorum...kendi hesabinizdan Master Card´a para yüklüyorsun hicbir kesinti yok...para olursa ödeme yapabiliorsun yoksa yapmiyor....hic bir gebühr almiyorlar...

https://number26.de/

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    zahlungsschutz yaptirmak gereklimi nedersiniz arkadaslar..

Ettiği Teşekkür
    849
    arkadaslar ics visa dan bavuru yaptim red geldi sebebini bilmiyorum gelen yazi asagida bu red benim icin kotu olarak yansiyormu daha sonra kredi karti yada kredi almak istedigimde önüme cikip engel teskil edebilirmi ?

----wir haben Ihren Antrag für die ICS Visa World Card erhalten und sorgfältig geprüft.
    Zu unserem Bedauern können wir diesem zurzeit nicht entsprechen.

Die Entscheidung liegt in bankinternen Richtlinien begründet. Wir bitten um Ihr Verständnis, dass wir diese aus Gründen des Datenschutzes nicht mitteilen können. Bitte vernichten Sie die ausgedruckten Antragsunterlagen. Eine erneute Prüfung Ihres Kartenantrags ist nicht möglich.

Sollten Sie noch weitere Fragen haben, erreichen Sie uns montags bis freitags von 9:00 bis 17:00 Uhr unter der Rufnummer 02 11‑69 15 26 61.

Mit freundlichen Grüßen----

Üye
    Ettiği Teşekkür
    123
    17 mesaja 49 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maestro card.. yani ec kart..

kredi de gerekirse, bankadan kredi cekerim
    (faizler su an ortalama 4% de.. kredi kartla 2, 3 veya 4 katini ödüyorsunuz..)
    seni baya korkutmuslar kredi karti konusunda usta kredi kartinda ne alisveris yaparsan onu ödersin ay sonunda para olarak cekersende her 100€ 3,50€ gibi cüzi bi miktar faiz ödersin
    kredi karti sart oldu artik

Üye
    Ettiği Teşekkür
    123
    17 mesaja 49 teşekkür aldı
    Eger ucak bileti cok aliyorsaniz bunu tavsiye ederim bilet basina 40-50€ daha uyguna aliyorsunuz kendi kartini kullanirsaniz

http://www.fluege.de/card

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,600 teşekkür aldı
    Alıntı haylazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seni baya korkutmuslar kredi karti konusunda usta kredi kartinda ne alisveris yaparsan onu ödersin ay sonunda para olarak cekersende her 100€ 3,50€ gibi cüzi bi miktar faiz ödersin
    kredi karti sart oldu artik
    korku ile bir alakasi yok arkadasim..
    ben yalniz param varsa alisveris yaparim, param yoksa yapmam.. kredi de lazim olursa, banka dan kredi cekerim..
    acik konusalim arkadasim.. kredi kart cebinde olunca, daha cok alis veris yaparsin.. bu gercek..
    her yerde okuyorsun bunu, kim kredi kart sahibi ise, daha cok borclu.
    92 den beri isciyim.. ve bugüne kadari hic gerek görmedim, Allahima sükür borcum da yok!
    (ev kredisi haric)
    Konu talo176 tarafından (05 Nisan 2016 Saat 08:44 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    korku ile bir alakasi yok arkadasim..
    ben yalniz param varsa alisveris yaparim, param yoksa yapmam.. kredi de lazim olursa, banka dan kredi cekerim..
    acik konusalim arkadasim.. kredi kart cebinde olunca, daha cok alis veris yaparsin.. bu gercek..
    her yerde okuyorsun bunu, kim kredi kart sahibi ise, daha cok borclu.
    92 den beri isciyim.. ve bugüne kadari hic gerek görmedim, Allahima sükür borcum da yok!
    (ev kredisi haric)

Evet konu ile alakasi yok ama bende kisaca fikrimi söyleyeyim, bu kisiye göre degisir, ben yillardir kullaniyorum ama bunu alis veris icin degil sadece kolaylik olsun online islemlerde diye yapiyorum ondan dolayi da ne borcum oldu ne de daha cok alis veris yaptim

Eskiden bazi online islemlerde misal araba kiralama, western union ile online para yollama filan gibi... kredi karti olmadan islem yapmiyordu cogu sirket, simdi genelde sofort überweisung fonksiyonu da genelde ödemelerde kullaniliyor. Birde seni bilmem ama cok yurt disi geziyorsan yolda izde inan ise yariyor ben cok kullandim yurt disinda gezerken... yani sen kendini bildikden sonra amacina uygun kullanirsan sorun yok ama dedigin gibi ona güvenip isin ucunu karicanlarda vardir, o konuda sana katiliyorum.

Ben DKB yi tavsiye ederim, artik TR de dövizci aramiyorum yillardir bu kart ile parami hesabimdan cekiyorum izinde iken, hemen hemen bütün bankamatiklerden cekebiliyorsun para. Almanya da Sparkasse dayim ama bazi yerlerde acil para lazim olunca sparkasse bulamadigim yerlerde diger bankalardan da para cekebiliyorum yani ben gayet memnunum DKB den.

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,600 teşekkür aldı
    döviz her kösede var arkadasim
    (istanbulda)

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    döviz her kösede var arkadasim
    (istanbulda)
    Istanbul´da diyorsun da orda da her kösede yok sen rahat ol

Ama bankamatik bulma sansim dövizciye göre cok cok daha fazla. Mesela Izmit de oturdugum mahallede bankamatik var ama dövizci icin biraz daha merkezi yere gitmem lazim araba ile. Ayrica üzerimde döviz gezdirmek zorunda da kalmiyorum ;-)

Ettiği Teşekkür
    849
    barclaycard ve ics visa world card dan basvurudan red aldim simdi dkb basvurdugumda ne istiyorlar giro konto acmak mecburmuyum acmak istemiyorum cunku ?

Alıntı hope41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet konu ile alakasi yok ama bende kisaca fikrimi söyleyeyim, bu kisiye göre degisir, ben yillardir kullaniyorum ama bunu alis veris icin degil sadece kolaylik olsun online islemlerde diye yapiyorum ondan dolayi da ne borcum oldu ne de daha cok alis veris yaptim

Eskiden bazi online islemlerde misal araba kiralama, western union ile online para yollama filan gibi... kredi karti olmadan islem yapmiyordu cogu sirket, simdi genelde sofort überweisung fonksiyonu da genelde ödemelerde kullaniliyor. Birde seni bilmem ama cok yurt disi geziyorsan yolda izde inan ise yariyor ben cok kullandim yurt disinda gezerken... yani sen kendini bildikden sonra amacina uygun kullanirsan sorun yok ama dedigin gibi ona güvenip isin ucunu karicanlarda vardir, o konuda sana katiliyorum.

Ben DKB yi tavsiye ederim, artik TR de dövizci aramiyorum yillardir bu kart ile parami hesabimdan cekiyorum izinde iken, hemen hemen bütün bankamatiklerden cekebiliyorsun para. Almanya da Sparkasse dayim ama bazi yerlerde acil para lazim olunca sparkasse bulamadigim yerlerde diger bankalardan da para cekebiliyorum yani ben gayet memnunum DKB den.

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    barclaycard ve ics visa world card dan basvurudan red aldim simdi dkb basvurdugumda ne istiyorlar giro konto acmak mecburmuyum acmak istemiyorum cunku ?

Ben hesabi actirali cok oldu ama saniyorum olmayabilir DKB de, cünkü Kredi kartina para filan ana banka hesabindan havale yapiyorsun. Yani normal bir EC karti ile ayrica karti veriyorlar. Kontoyu online aciyorsun ama evde internette yapip, gerekli belgeleri aurdrucken yapiyorsun sonra Post a gidip Legitimation islemini bir kez yaptiriyorsun sonra kartlarini eve posta ile yolluyorlar.

13. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Arkadaslar Türkiye den alinan kart ile (mastercard) almanya da para cekildiginde bankalar ne kadar komisyon (gebühren) aliyor nasil ögrenebilirim ?

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    570
    18 mesaja 33 teşekkür aldı
    slm arkadaslar size sorum Visa mi yoksa Master card mi?
    hangisini tavsiye edersiniz.

Ettiği Teşekkür
    849
    ikiside ayni islemi görüyor fark etmez.

Alıntı antepligim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar size sorum Visa mi yoksa Master card mi?
    hangisini tavsiye edersiniz.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikiside ayni islemi görüyor fark etmez.
    yanlis cevap master visa kadar genis kullanimda olmuyor üstelik master kartlarda her islemde bi miktar kullanim ücreti aliniyor ViSA tüm dünyada ve isletmelerde kullaniliyor üstelik kullanmasini bilirsen 5 kurus ekstra masrafida olmuyor.

18. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    ben yeni yaptim tavsiye ediyorum senelik 29 euro gebühren
    ADAC DEN özelliklerini adac ye gidip sorabilirsiniz partner karti cikarip haniminizada verebilirsiniz 15 euroda kart icin ödeniyor yani toplam 44 euroya geliyor 1 cent benzinden düsüyor senede 25 euroda ordan kar ediyorsunuz yani kart 4 euroya geliyor

ADAC ClubmobilKarte

Die günstige Prepaid-Karte mit Tank-Rabatt.

Visa Prepaid-Karte
    1 % Tank-Rabatt weltweit
    Ohne Schufa-Auskunft
    Weltweit bezahlen, im Ausland kostenlos
    Geld abheben

https://www.adac.de/produkte/finanzd.../kreditkarten/
    Alıntı .onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar siz hangi kredi karti kulaniyorsunuz hangisini tavsiye edersiniz üceretsiz olandan
    Düsünüyorum

Üceritli olanmi iyi yoksa ücertsiz olanmi tavsiye edersiniz

Bunu bir arkadas tavsiye etti sizce nasil
    Barclaycard New Visa
    onu iptal ettim simdi
    gebuhrenfreiden advancia kart aldim kart yeni geldi daha aktiv olmadi ilerde yazarim
    Konu derebogazli tarafından (20 Mayıs 2017 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    git kuyumcuda bozdur istanbulda illa döviz bürosuna gerek yok ec master visa maestro hepsi geçer ve kullanılır....kredi kartına gerek yok...hatta eur logolu bankamatik bul eur çek

21. tolgahamburg üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    91 mesaja 160 teşekkür aldı
    vay be kac sayfa olmus

23. f4scistx üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı
    Alıntı TÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uçak Bileti ve Kiralık araba alacaksan sana tavsiyem PayVIP olur. Nerdeyse üç yıldır kullanıyorum şuana kadar hiç sorun olmadı.

Yıllık ücreti yok, yurtdışında kullanım ücreti yok, yaklaşık yedi haftaya kadar bedavaya kredi. En iyiside aldınız bütün uçak biletlerinde bedavaya Reiseversicherung var.
    Bence tek dezavantajı faturanın E-Mail olarak gelmesi.

Alttaki tavsiye linkinden üye olursan 10€ Amazon Gutschein veriyor.
    payVIP MasterCard GOLD
    Selamun aleykum kardeş. Senin dedigin karta baktim anlamadigim yerleri (alamanca bakimindan) bana yazabilirsen cok sevinirim. Birde bu kredi kartlari EC karti gibi mi kontoda para varsa cekebilirsin.

Sollzins bei Bargeldabhebungen, 22,90 % p.a. Effektivzins ab Transaktionstag, nominal pro Monat 1,73 %

Sollzins auf Ihre Einkäufe bei Nutzung der Teilzahlungsmöglichkeit, 19,94 % p.a. Effektivzins (variabel und bonitätsabhängig) ab Transaktionstag, nominal pro Monat 1,53 %

Überschreitung des Kreditrahmens zum Zeitpunkt der Monatsrechnung um mehr als 3 %, mind. jedoch um EUR 50,- (4,00)

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    144
    28 mesaja 38 teşekkür aldı
    Ben Com direkt derim....ücretsiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)